SECROPIAGOR ''Under the Bleeding Trees'' (13.08.2005)


2004-Demo-Ankara

Her ne kadar çeşitli zine ve internet ortamlarında Black Metal olarak tanıtılsa da bence bu demo Black Metal' uzak bir çalışma ;çünkü daha çok Doom Metal havası verilmiş.. Gerek keyboard gerekse clean erkek ve soprano türündeki bayan vokaller ile vokal çeşitliliği sağlanmış.

Genel olarak Ankara gruplarının kalitesi tartışılamaz ,son dönemde neredeyse tüm başarılı gruplar oradan çıkmakta. Demo ya geçecek olursak,klasik bir intro ve her parçaya başlarkende bu introlara rastlamak mümkün,açıkcası beni çok ama çok sıktı. Kimi zaman eski Tristania 'ya benzettiğim ,bir şarkısı da melodic black metal'e yakın olan bir grubumuz,scream vokallerin başarısız olduğu ve kayıt kalitesinin demonun biraz üzerinde olduğuna değinmeden bitirmek istemiyorum.

Doom Metal dinleyicisine tavsiye edebileceğim ama kişisel olarak beyenmediğim bir çalışma "Under the Bleeding Trees"...

4/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 381 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions