SECROPIAGOR ''Under the Bleeding Trees'' (13.08.2005)


2004-Demo-Ankara

Her ne kadar çeşitli zine ve internet ortamlarında Black Metal olarak tanıtılsa da bence bu demo Black Metal' uzak bir çalışma ;çünkü daha çok Doom Metal havası verilmiş.. Gerek keyboard gerekse clean erkek ve soprano türündeki bayan vokaller ile vokal çeşitliliği sağlanmış.

Genel olarak Ankara gruplarının kalitesi tartışılamaz ,son dönemde neredeyse tüm başarılı gruplar oradan çıkmakta. Demo ya geçecek olursak,klasik bir intro ve her parçaya başlarkende bu introlara rastlamak mümkün,açıkcası beni çok ama çok sıktı. Kimi zaman eski Tristania 'ya benzettiğim ,bir şarkısı da melodic black metal'e yakın olan bir grubumuz,scream vokallerin başarısız olduğu ve kayıt kalitesinin demonun biraz üzerinde olduğuna değinmeden bitirmek istemiyorum.

Doom Metal dinleyicisine tavsiye edebileceğim ama kişisel olarak beyenmediğim bir çalışma "Under the Bleeding Trees"...

4/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 399 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions