GOATHEMY ''Frostland'' (31.01.2006)


Rebellion Brothers Records - 2006 -Finlandiya

Finlandiya asıllı melodik black metal grubu Goathemy ilk albümü "Frostland" i Rebellion Brothers Records etiketi ile piyasaya Şubat ayında sürecek.

Albümün açılış parçası New era of Disgust grup hakkında fikir vermesi acısından gayet yeterli bir parça, yırtık vokaller ve trigger olduğu her halinden belli davullar yetmezmiş gibi de Dark adlı hatunun clean vokalleri ile bu türü sevenler için gayet doyurucu.
Albüm ile aynı ismi taşıyan parça ise albümdeki en farklı en değişik şarkı aynı zamanda. Grup elemanları tüm hünerlerini ise Sweet Purgatory parcasında göstermiş.
Albümün genel soundu oldukça amatör ve başarısız pek çok şarkıda davullar ya çok önde ya da geride kalmış bariz bir mix hatası söz konusu.
Vokal ve gitar tonları da pek tatmin edici değil ama grubun bundan önce 2 ep ve bunun da daha ilk albümleri olduğunu düşünürsek normaldir, zamanla öğrenirler diye düşünmekteyim...
Meraklısı için grubun web site adresi:

www.goathemy.com

Grubun şu anda kadrosu:
Goathman - Gitar Vokal
Dark - Vokal
Mr. Thing - Gitar
Ghost - Davul
Benedictus - Bass Gitar

Bu promo cd de yer alan parcalar ise:

1. New era of Disgust
2. Cursing the Venomous Waters
3. My Demons
4. Sweet Purgatory
5. Rebellion Morningstar
6. Frostland
7. Opus Funerale
8. Hands of Immorality
9. Cold sky Promise

Yazar: SunOfHope
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 404 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions