GOATHEMY ''Frostland'' (31.01.2006)


Rebellion Brothers Records - 2006 -Finlandiya

Finlandiya asıllı melodik black metal grubu Goathemy ilk albümü "Frostland" i Rebellion Brothers Records etiketi ile piyasaya Şubat ayında sürecek.

Albümün açılış parçası New era of Disgust grup hakkında fikir vermesi acısından gayet yeterli bir parça, yırtık vokaller ve trigger olduğu her halinden belli davullar yetmezmiş gibi de Dark adlı hatunun clean vokalleri ile bu türü sevenler için gayet doyurucu.
Albüm ile aynı ismi taşıyan parça ise albümdeki en farklı en değişik şarkı aynı zamanda. Grup elemanları tüm hünerlerini ise Sweet Purgatory parcasında göstermiş.
Albümün genel soundu oldukça amatör ve başarısız pek çok şarkıda davullar ya çok önde ya da geride kalmış bariz bir mix hatası söz konusu.
Vokal ve gitar tonları da pek tatmin edici değil ama grubun bundan önce 2 ep ve bunun da daha ilk albümleri olduğunu düşünürsek normaldir, zamanla öğrenirler diye düşünmekteyim...
Meraklısı için grubun web site adresi:

www.goathemy.com

Grubun şu anda kadrosu:
Goathman - Gitar Vokal
Dark - Vokal
Mr. Thing - Gitar
Ghost - Davul
Benedictus - Bass Gitar

Bu promo cd de yer alan parcalar ise:

1. New era of Disgust
2. Cursing the Venomous Waters
3. My Demons
4. Sweet Purgatory
5. Rebellion Morningstar
6. Frostland
7. Opus Funerale
8. Hands of Immorality
9. Cold sky Promise

Yazar: SunOfHope
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 385 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions