BESTIAL MOCKERY ''Gospel of The Insane'' (05.02.2006)


Osmose Producions - 2006 - İsveç

Dumanı üzerinde yeni bir albüm... İsveç'li undergroundta meşhur thrash soundlu black metal grubu Bestial Mockery'nin Ocak 15 çıkışlı yeni albümü Gospel of the insane gerçekten çook sıkı bir giriş yapıyor.Bu sene çıkan tüm albümler gerçekten sağlam olacak galiba,çünkü ne kadar albüm dinlediysem hepsi çok kaliteli yapıtlar olmuş.

Grubu dinleyenler bilir,thrash metal'i temel alıp true black metal yapmaya çalışıyorlar,arada sapık introları oluyor tabi ki ,parçalara dan dun giriyorlar, acımasız ve bir o kadar nefret dolular, tanrıya küfür eden lirikleriyle bizleri baştan çıkarmaya çalışacaklar.

Black Metal Slaughter,Slut/Fuck/Cult,Father in Heaven,Selfdestructive Salvation parçaları gerçekten dinlenmeye değer...Mutlaka bir yerlerden edinin,özellikle thrash metal etkili black metalden ve 80lerden hoşlananlar kaçırmasınlar..

Not: Albümün kapağını anlamsız buldum...

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 443 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions