BESTIAL MOCKERY ''Gospel of The Insane'' (05.02.2006)


Osmose Producions - 2006 - İsveç

Dumanı üzerinde yeni bir albüm... İsveç'li undergroundta meşhur thrash soundlu black metal grubu Bestial Mockery'nin Ocak 15 çıkışlı yeni albümü Gospel of the insane gerçekten çook sıkı bir giriş yapıyor.Bu sene çıkan tüm albümler gerçekten sağlam olacak galiba,çünkü ne kadar albüm dinlediysem hepsi çok kaliteli yapıtlar olmuş.

Grubu dinleyenler bilir,thrash metal'i temel alıp true black metal yapmaya çalışıyorlar,arada sapık introları oluyor tabi ki ,parçalara dan dun giriyorlar, acımasız ve bir o kadar nefret dolular, tanrıya küfür eden lirikleriyle bizleri baştan çıkarmaya çalışacaklar.

Black Metal Slaughter,Slut/Fuck/Cult,Father in Heaven,Selfdestructive Salvation parçaları gerçekten dinlenmeye değer...Mutlaka bir yerlerden edinin,özellikle thrash metal etkili black metalden ve 80lerden hoşlananlar kaçırmasınlar..

Not: Albümün kapağını anlamsız buldum...

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 420 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions