FETAL DECAY ''Your Enemy Is You'' (14.03.2006)


Relics Records - 2006 - Rusya

Rusya'dan bir death metal grubu daha kazandık,FETAL DECAY !
Grubu daha önce "Three way Split" hadisesinden yani Cadaveric Incubator ve de Mortalized grupları ile ortak cıkardıkları albümle dinlemiştim, şu anda Amerika asıllı gruplardan hem sound hem de alt yapı olarak hiç bir farkı yok hatta fazlası var diyebilirim. Tek sorun grubun drum machine belası ile uğraşması ama şu partisyonları çalabilecek eleman buldukları zaman işin rengi çok değişecektir.

Grubun elemanları:

Dmitriy Orlov - vokal
Denis Akul`shin - gitar
Michail Koroliov - bass gitar

Your Enemy Is You albümündeki şarkılar ise

*Mass Mutilation
*Aggressive and Fucked
*One or Billion
*Scars of Truth
*Choose Your Victim
*Try to KIll
*Inner Holocaust
*Divine (Korn Cover)

Albümün açılış parçası Mass Mutilation, gayet gaz ve şiddetli bir parça özellikle vokalistin performansı müthiş.
Tarz olarak değişik ve sıradışı bir hadisesi yok grubun ancak türünde enerjik, gaz bir çizgisi var.
Aggressive and Fucked ise bana eski Broken Hope parçalarını anımsattı, arak demek yersiz olur etkileşim diyelim kısaca.
Bu parçada da gitar performansı çok klas.
Albümün acık ara en başarılı parçası " Scars of Truth" , gayet güdüsel bir vokal arada kendini gösteren sağlam bass gitar yürüyüşleri ve davul atraksiyonları ile konser ortamında calındığı vakit ortalığı toz dumana katacak bir şarkı.
Try to KIll parcası ağır ve tansiyonlu başlıyor ancak bir noktadan sonra kopuyor özellikle vokal altı gitarları çok klas olmuş.

Bu albümdeki en manasız en gereksiz hadise ise en son parça yani grubun Korn yorumu.
Gerçeği söylemek gerekirse bu parçanın Korn versiyonunu dinlemedim su saatten sonra da edinmek için bir çabam olmayacaktır zira nefret ettiğim bir grup Korn ama gene de bir death metal grubunun onca seçenek varken Korn çalmasını ve albüme koymasını şiddetle protesto ediyorum..

Yazar: SunOfHope
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 455 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions