TEN RAIL CELL ''Microman'' (09.04.2006)


2005 - Yunanistan

Kendi grubum Aborda'ya benzettiğim Yunan grup Ten Rail Cell'i ilkin kaydını eleştirerek kritiğime başlamak istiyorum. Mp3 kalitesinden daha kötü bir kayıt ulaştı elime, güzelim şarkıları herhalde ilk önce mp3 olarak kaydedip sonra audio cd yaptılar ki ancak böyle mahfedebilirlerdi. Kalitesi düşürülmüş mp3te gelen garip seslerden mevcut ve davulun zilleri pıss pıss diye geliyor :)

Demonun geneline bildiğimiz thrash ve death metal riffleri ile bezenmiş agresif vokaller hakim, hardcore etkileri de seziliyor. Şarkılarda çok az riff kullanılmış ama değişik davullarla bu örtülmüş. Demoya adını veren Microman'de core etkiler oldukça fazla.
Böyle değişik şeyler dinlemek çok güzel, keşke daha iyi bir kayıt ile elime ulaşsaydı diyerekten kritiğimi noktalıyorum. Bu yıl daha iyi bir kayıtla yeni demo yada albüm çıkarmalarını umuyorum.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 414 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions