TEN RAIL CELL ''Microman'' (09.04.2006)


2005 - Yunanistan

Kendi grubum Aborda'ya benzettiğim Yunan grup Ten Rail Cell'i ilkin kaydını eleştirerek kritiğime başlamak istiyorum. Mp3 kalitesinden daha kötü bir kayıt ulaştı elime, güzelim şarkıları herhalde ilk önce mp3 olarak kaydedip sonra audio cd yaptılar ki ancak böyle mahfedebilirlerdi. Kalitesi düşürülmüş mp3te gelen garip seslerden mevcut ve davulun zilleri pıss pıss diye geliyor :)

Demonun geneline bildiğimiz thrash ve death metal riffleri ile bezenmiş agresif vokaller hakim, hardcore etkileri de seziliyor. Şarkılarda çok az riff kullanılmış ama değişik davullarla bu örtülmüş. Demoya adını veren Microman'de core etkiler oldukça fazla.
Böyle değişik şeyler dinlemek çok güzel, keşke daha iyi bir kayıt ile elime ulaşsaydı diyerekten kritiğimi noktalıyorum. Bu yıl daha iyi bir kayıtla yeni demo yada albüm çıkarmalarını umuyorum.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 447 oy) Teşekkürler!


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions