SADIZTIK IMPALER ''Sadiztik Syonan To Supremacy'' (07.06.2006)


Ketzer Records-2005- Singapur

Singapurlu grup S.I o ülkeden dinlediğim ilk grup,o nedenle o ülkenin gruplarının genel olarak hangi tarza daha yakın müzik yaptıkları hakkında çok fazla bir bilgiye sahip değilim. S.I gerçekten gaddar denilebilecek bir tarza sahip, raw ve speed black metal, gerçekten 7 parçalık bu albümde hız bir an olsun kesilmiyor..

Satanizmi temel alan grup, parçalarda da acımasız lirikler ile süslemiş, albümde agresyon bir an olsun düşmüyor, tamamen gaz denilebilecek nitelikte parçalara sahipler, bu tarz ile ilgilenmeyenler için bilindik gruplardan örnek verecek olrusak Dark Funeral ve Marduk'un 99 sonrası albümleri havasını veriyor. Gitarlar hep aynı gitmiyor, hafif melodik alt yapı, teknik davullar ve hız... Grubu kısaca böyle özetleyebilirim.

Asya piyasası günden güne güçleniyor, hala bazı insanlar Asyanın en büyük grubu olarak kendilerini tanıtsalar da S.I ve benzer grupları dinlemedikleri apaçık ortada, grubun albümünü Alman Ketzer Records ve Twilight Productions 2000 adet sınırlı sayıda basmışlar. Kapak klasik, iç tasarımda bir o kadar klasik, "Black Fucking Metal" parçası Venom'un parçasının değiştirilmiş versiyonu olarak albümde yer almış.

Albümde en beğendiğim parçalar "Black Fucking Metal, Warrior of Satan, Conquered by Evil, beğendiğim parçalar. Parça girişlerine introlar monte edilmiş. Uzun lafın kısacası kaçırılmaması gereken bir grup S.I, Ketzer Records'tan edinilebilir, bu arada grup yeni çıkacak olan E.P'si için Koreli firma Infernal Khaos ile anlaşmış durumda, kaçırmayın!

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 433 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions