DEICIDE ''The Stench of Redemption (666)'' [EP] (10.07.2006)


Earache Records - 2006 - Amerika

Çekilin yoldan Jack Owen geliyor.. Deicide 1992 Legion albümünden beri böyle şarkılara imza atmadı. E.p böyleyse albümü düşünemiyorum.Uzun uzadıya konuşmaya gerek yok. Cannibal Corpse’ı bırakan Jack Owen gelmiş death metal nasıl çalınır bunu bir güzel sergilemiş. Deicide’da unuttuğumuz hız geri kalmış. Zangır zangır 8 silindir gitarlar öküzvari Benton vokalleri, madem herkes bomba gibi bu furyaya ben de katılayım diyen Steve Asheim’in dur durak bilmeyen teknik dolu çift cross davul performansı bu E.P.ye damgasını vuran 3 önemli unsur.

E.P.’de iki parça var. Homage to Satan ve Crucified for the Innocence’dan oluşan 8 buçuk dakikalık bu Deicide Cd’si “aklınızı başınıza devşirin, geliyoruz” diyen bir E.P. Arkalarına Earache Records gibi işin piri bir firmayı da alan Deicide’ı güzel günler bekliyor.
Şu an Hoffman kardeşlerin yerinde olmak istemezdim. Bravo Deicide…

9,5/10

Yazar: Armağan
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 387 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions