DEICIDE ''The Stench of Redemption (666)'' [EP] (10.07.2006)


Earache Records - 2006 - Amerika

Çekilin yoldan Jack Owen geliyor.. Deicide 1992 Legion albümünden beri böyle şarkılara imza atmadı. E.p böyleyse albümü düşünemiyorum.Uzun uzadıya konuşmaya gerek yok. Cannibal Corpse’ı bırakan Jack Owen gelmiş death metal nasıl çalınır bunu bir güzel sergilemiş. Deicide’da unuttuğumuz hız geri kalmış. Zangır zangır 8 silindir gitarlar öküzvari Benton vokalleri, madem herkes bomba gibi bu furyaya ben de katılayım diyen Steve Asheim’in dur durak bilmeyen teknik dolu çift cross davul performansı bu E.P.ye damgasını vuran 3 önemli unsur.

E.P.’de iki parça var. Homage to Satan ve Crucified for the Innocence’dan oluşan 8 buçuk dakikalık bu Deicide Cd’si “aklınızı başınıza devşirin, geliyoruz” diyen bir E.P. Arkalarına Earache Records gibi işin piri bir firmayı da alan Deicide’ı güzel günler bekliyor.
Şu an Hoffman kardeşlerin yerinde olmak istemezdim. Bravo Deicide…

9,5/10

Yazar: Armağan
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 436 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions