AMOK ''Lullabies of Silence'' (14.07.2006)


Fastbeast Entertainment - 2006 - İsviçre

Kapağına baktığınızda her ne kadar bir doom grubunun albümü gibi gözükse de logodan, albüm içinden death metal çıkabileceği tahmin edilebiliyor :) Kapağı beğenmedim, daha iyi bir resim seçilebilirmiş. Ama kapağı konusunda söylediklerim albüm için geçerli olmayacak.

Teknik death metal sevenlerin tapacağı gruplardan biri olmaya aday Amok, 2001 yılında kurulan grup bu güne kadar Necrophagist, Krisun, Protistute Disfigurement, gibi gruplarla beraber sahne almış, 2 EP çıkarmış ve ilk albümü bu. Grubun tarzına örnek olarak bilindik gruplardan birini vermek gerekirse Cephalic Carnage gibi denebilir ama birebir aynı tarz demek yanlış olur, C.C. şarkıları biraz daha akıcı, Amok'un şarkıları çok sık duruyor değişiyor, duruyor bir daha değişiyor, keyif verici, brutal ve scream vokal kullanılmış, insanın canı bu gibi şeylerde guttural duymak istiyor yada bu benim kişisel egom :) . Teknik, death metal ve grind... Grup elemanlarının gruba ayrı ayrı kattıkları kişisel zevkler zengin bir müzik ortaya koymuş. Aksak davul ritmleri ve kaliteli armonilerle dolu şarkılar. Dinlemesi ve cd rafımda olması beni mutlu eden bir albüm, tavsiye ediyorum.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 389 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions