AVULSED ''Reanimations'' (16.07.2006)


Xtreem Music - 2006 - ispanya

Mükemmel kapağı ile raflarda ilgimizi çekecek bir albüm! Kesik bir kol üzerine saplanmış enjektörler... İspanyol death metal grubunun kalitesini zaten herkes biliyor yada duymuştur, bu albüm sıradan bir Avulsed albümü değil ki zaten yazının devamını okuyunca anlayacaksınız. Albümün ilk 2 şarkısı "River Runs Red" ve "Foetal Consolation" daha önceden hiç bir albümde dinlemediğimiz şarkılar. 3. şarkı "Unconscious Pleasure" yeniden elden geçirilmiş. işte gerçek olay buradan sonra başlıyor. 4,5 ve 6. parçalar [Piranha (Exodus), I Wanna Be Somebody (WASP), Mental Misery (Gorefest)] Avulsed brutalliğinde coverlar olmuş, orijinallerinden daha zevkli hale getirmişler bence. 6. parçadan sonraki şarkılar "Reanimated Tracks" farklı gruplar tarafından kaydedilmiş Avulsed şarkıları, her grup şarkıları kendine göre düzenlemiş, çok farklı olmuş.
7. Powdered Flesh (Terroristars)
8. Devourer Of The Dead (In Element)
9. Stabwound Orgasm (Carnavage)
10. Blessed By Gore (Witches' Sabbath)
11. Gorespattered Suicide (Flesh Embraced)
12. Sweet Lobotomy (Kaothic)
13. Protervia (Byleth)
14. Sick Sick Sex (Abÿfs)
15. Stabwound Orgasm (Zardonic Remix)
Abÿfs tarafından yapılan "Sick Sick Sex" ... içinde bayan vokal olan bir Avulsed şarkısı dinlemiş miydiniz ? :) tabiiki brutal vokal de var yanısıra...

İçlerinde en ilginci "Stabwound Orgasm" olmuş, Zardonic tarafından remixi yapılan şarkı artık death metal değil, böyle garip sentezlere bayılıyorum. (Zardonic kimdir göz atmak için tıklayın.)

16. yani son parça bir Vidyo klip "Let Me Taste Your Flesh", Paris'te kaydedilmiş görüntülerden oluşuyor. Klip Youtube'ta var, isteyen girip oradan göz atabilir çünkü Avulsed'ı görerek dinlemek, sadece dinlemekten daha keyifli :)

Cd'de Pictures klasörü de var ama içi boş, anlam veremedim :) Dinlemeye değer bir avulsed albümü...

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 416 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions