ZUBROWSKA ''Family Vault'' (30.07.2006)


Xtreem Music - 2005 - Fransa

Masamın üstünde sade ve güzel kapaklı bir albüm var! Ben daha önce böyle bir şey dinlemedim, dinlediysem de içinde guttural vokal yoktu :) Metalcore desem değil, death metal desem o da değil. Deathcore denebilir sanırım buna. Bol bol hardcore etkisi var, davul ritmleri, ataklar, aksak riffler ve bunun yanısıra ağır death metal riffleri. Agresif hardcore vokali ve guttural vokal kullanılmış. Ben Fransa'dan böyle acayip şeyler beklemiyordum açıkçası, önce isme ve müziğe baktım, adını bile duymadığımız ülkeler vardır ya, kesin onlardan birinden çıkmıştır herhalde dedim, çünkü böyle extreme ve ilginç çalışmalar hep oralardan çıkar.

Son zamanlarda dinlediğim en farklı çalışmalardan biri, iyi bir sentez yapmışlar. Myspace sayfasından dinleyin (tıklayın). Herkesin kolay kolay sevebileceği bir şey olduğunu sanmıyorum, ama çok farklı ve güzel olmuş, bu albümü arasıra canım çekebilir :)

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 443 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions