ZUBROWSKA ''Family Vault'' (30.07.2006)


Xtreem Music - 2005 - Fransa

Masamın üstünde sade ve güzel kapaklı bir albüm var! Ben daha önce böyle bir şey dinlemedim, dinlediysem de içinde guttural vokal yoktu :) Metalcore desem değil, death metal desem o da değil. Deathcore denebilir sanırım buna. Bol bol hardcore etkisi var, davul ritmleri, ataklar, aksak riffler ve bunun yanısıra ağır death metal riffleri. Agresif hardcore vokali ve guttural vokal kullanılmış. Ben Fransa'dan böyle acayip şeyler beklemiyordum açıkçası, önce isme ve müziğe baktım, adını bile duymadığımız ülkeler vardır ya, kesin onlardan birinden çıkmıştır herhalde dedim, çünkü böyle extreme ve ilginç çalışmalar hep oralardan çıkar.

Son zamanlarda dinlediğim en farklı çalışmalardan biri, iyi bir sentez yapmışlar. Myspace sayfasından dinleyin (tıklayın). Herkesin kolay kolay sevebileceği bir şey olduğunu sanmıyorum, ama çok farklı ve güzel olmuş, bu albümü arasıra canım çekebilir :)

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 412 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions