UNERASE ''Own Universe'' (10.11.2006)


Unicorn Records - 2006 - Ukrayna

Aslında pek kritiklemeye alışık olmadığım bir tarzı var Ukraynalı grup Unerase'in, agresif ve clean vokalli, bolca core etkili bir müziğe sahipler. Bunun yanı sıra progresif klavye ve gitar soloları da müziğe değişik tatlar katmış. Çatır çutur kazımaca bir müzik yok ortada, teknik ve progresif bir şeyler mevcut. Faith no more, Tool gibi grupların tadı var bazı şarkılarda. Kısacası progressive metalcore diyebiliriz sanırım.

Albüm kapağı ve kullanılan renkler pek çekici değil, çok sevmedim. Cd'yi bilgisayara taktığımızda bir sayfa açılıyor, 2 video klip seçeneği çıkıyor, biri grubun bir konser görüntüsü "Sleeping Deeply" adlı şarkıyı çalıyorlar, buradan da grubun sahnedeki aktifliğine tanık oluyoruz :) Diğeri ise stüdyodan görüntüler içeren bir klip, çok eğlenceli görüntüler var.

Albüm death metal dinleyicileri için doyurucu olmayabilir ama nu-metal, metalcore, hardcore vb. dinleyen tayfa için edinilmesi gereken dinlenesi bir albüm.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 418 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions