UNERASE ''Own Universe'' (10.11.2006)


Unicorn Records - 2006 - Ukrayna

Aslında pek kritiklemeye alışık olmadığım bir tarzı var Ukraynalı grup Unerase'in, agresif ve clean vokalli, bolca core etkili bir müziğe sahipler. Bunun yanı sıra progresif klavye ve gitar soloları da müziğe değişik tatlar katmış. Çatır çutur kazımaca bir müzik yok ortada, teknik ve progresif bir şeyler mevcut. Faith no more, Tool gibi grupların tadı var bazı şarkılarda. Kısacası progressive metalcore diyebiliriz sanırım.

Albüm kapağı ve kullanılan renkler pek çekici değil, çok sevmedim. Cd'yi bilgisayara taktığımızda bir sayfa açılıyor, 2 video klip seçeneği çıkıyor, biri grubun bir konser görüntüsü "Sleeping Deeply" adlı şarkıyı çalıyorlar, buradan da grubun sahnedeki aktifliğine tanık oluyoruz :) Diğeri ise stüdyodan görüntüler içeren bir klip, çok eğlenceli görüntüler var.

Albüm death metal dinleyicileri için doyurucu olmayabilir ama nu-metal, metalcore, hardcore vb. dinleyen tayfa için edinilmesi gereken dinlenesi bir albüm.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 394 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions