PANTHEON I ''Atrocity Divine'' (21.11.2006)


World Chaos Productions - 2006 - Norveç

Aldığımdan beri her gün en az 2-3 kere dinliyorum "Atrocity Divine"ı, sözlerini olmasa da melodileri artık beraber mırıldanır oldum. Hayvan gibi black metal'e çello ve keman sokarsan ne olur gör! Duygusallaşmış (aşık mıyım neyim) ama hala agresifliğini koruyor. Ben daha önce bu ikisini bir arada bu kadar mükemmel dinlemedim, ya depresif black metal olur yada doom metal olurdu, ama bu adamlar black metal yapıyorlar, koruyabilmişler. Çello ve keman bazı yerlerde doom metal tadı verse de, az sonra girecek olan blast beat, tarama riffler ve vokal o tadı aldığınıza pişman edebiliyor :)

Cd'de bir de albüm kaydından görüntüler var, grup elemanlarının da ne kadar tatlı insanlar olduğunu buradan görebiliriz :) Elemanları başka gruplardan da biliyoruz aslında, tek tek yazmaya gerek yok, merak eden araştırsın, toy adamlar olmadığını göreceksiniz.

İlk olarak albümün kapağı dikkatimi çekti dükkanda, normalde internetten grubun ne olduğu konusunda fikrim olmadan gidip satın almam. Çalışan kişi arkadaşım olduğu için (Kazurat Distro'dan Fatih öptüm gözlerinden) diskman'de 10-15 sn arası bi giriş dinledim sonra almaya karar verdim :)

Prodüksiyon, şarkılar, grup elemanları, albüm kapağı... Hepsi mükemmel, çok sevdim!

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 445 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions