GATES OF ETERNITY ''A New Level'' (15.01.2007)


2006 - İzmir

İzmirli death metal grubu Gates Of Eternity'nin yeni demosu olan bu yapımda 4 şarkı bulunuyor."Childhood...Dead Toy.." açılış parçası olarak iyi bir seçim olmuş. İkinci parça "Hero Of The Lands"de agresif atmosferden sakin bir havaya geçişi güzel yansıtılmış ama bunun tam tersi geçişte sıkıntı yaşanıyor. Şarkı biterken müzik agresifliğini koruyor.

Üçüncü parça "Last Pieces Of Hope" güzel bir melodi üzerine kurulmuş güzel bir parça ve vokallerde ince-kalın tonlar iyi ayarlanmış. Ayrıca şarkı sonlanırken gitar solosu ve şarkının üzerine kurulduğu temel melodinin uyumu atmosferi bozmuyor.

Dördüncü ve son parça "Volcano" da, diğer şarkılardaki ince tondaki vokaller ile aynı denemez ama biraz ince ton vokallerde eksiklik belli oluyor. Onun dışında parça sertliğinden ödün vermiyor.

Demonun genelinde sert gitar tonları ve hızlı davul ritimleri yanında grubun vokalleri bu demoda ön plana çıkan en önemli artı. Bir demo grubu için güzel ve zevkli bir çalışma olmuş "A New Level".

7/10

Yazar: Mystis
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 403 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions