GATES OF ETERNITY ''A New Level'' (15.01.2007)


2006 - İzmir

İzmirli death metal grubu Gates Of Eternity'nin yeni demosu olan bu yapımda 4 şarkı bulunuyor."Childhood...Dead Toy.." açılış parçası olarak iyi bir seçim olmuş. İkinci parça "Hero Of The Lands"de agresif atmosferden sakin bir havaya geçişi güzel yansıtılmış ama bunun tam tersi geçişte sıkıntı yaşanıyor. Şarkı biterken müzik agresifliğini koruyor.

Üçüncü parça "Last Pieces Of Hope" güzel bir melodi üzerine kurulmuş güzel bir parça ve vokallerde ince-kalın tonlar iyi ayarlanmış. Ayrıca şarkı sonlanırken gitar solosu ve şarkının üzerine kurulduğu temel melodinin uyumu atmosferi bozmuyor.

Dördüncü ve son parça "Volcano" da, diğer şarkılardaki ince tondaki vokaller ile aynı denemez ama biraz ince ton vokallerde eksiklik belli oluyor. Onun dışında parça sertliğinden ödün vermiyor.

Demonun genelinde sert gitar tonları ve hızlı davul ritimleri yanında grubun vokalleri bu demoda ön plana çıkan en önemli artı. Bir demo grubu için güzel ve zevkli bir çalışma olmuş "A New Level".

7/10

Yazar: Mystis

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions