UÇK GRIND ''Justice'' [EP] (18.05.2007)


Self Release - 2007 - İstanbul

Bakırköy Tayfası'ndan (dikkat özel isim) Justice isimli EP'si inceliyeceğiz etrafı kırıp dökmeden, kendimize zarar vermeden.

5 parçadan oluşuyor UÇK Grind'ın "Justice" albümü(EP). Bilen bilir UÇK Grind'ın extreme müziğimizdeki yerini. Bilmeyen arkadaşlar varsa vakit kaybetmeden araştırmalara başlasınlar, kazımalık grup nasıl oluyormuş!
İşte o kazımalık gruptan kazımalık bir EP "Justice".

Son derece sakin insanın beyin damarlarını okşayan bir intro ile açılıyor albüm(EP). Hemen arkasından Tanju'nun "Justice Justice and Pride" diye böğürmeleriyle albümün (EP) adını taşıyan Justice parçası geliyor.
Parça çok gaz olmuş, kafanızı duvarlara vurmamak için zor hakim oluyorsunuz kendinize. Sonlara doğru tam bitti diyorsunuz, 5 saniyelik bir böğürmeyle geri dönüyor parça. Tekrar dönsün istiyorsunuz ama sakin olun o baget sesleri 3. parça "Trust or Grind" parçasına ait. Tempoyu bozmadan devam ediyor "Trust or Grind". Ardından 4. parça "Corruption" geliyor. Sanki bu parçada 5. parçanın öldürücülüğünü ara ara hissettiriyor.
Ve son parça "Ne Umiray (Don't Die)" intro ile başlayan durgun havayı kazımalık 3 parçayla harmanlayıp tamamlıyor adeta. Cugaradan aldığınız son duman sağlam çekin!

Dört dörtlük bir EP dinledim. Sizde mutlaka dinleyin derim. Ben parçaları dönemeye devam ederim bu gazla. Sizde boş durmayın bir koşu "Justice" ep'si bulun buluşturun. Hadi eyvallah.

10/10

Not: EP'in dağıtım noktaları için www.uckgrind.com adresine bakabilirsiniz. Dağıtımı olmayan şehirler için info@uckgrind.com  adresinden mail ile istenebilir.

Yazar: SadisticWAR
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 374 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions