SOCIOPATH ''Suicide Is Art'' (04.06.2007)


Self Release - 2007 - İstanbul

İstanbullu black metal grubu Sociopath'ın ilk demosu "Suicide Is Art"ın kritiğine "mükemmel bir kapak" diyerek başlamak istiyorum. Grubun söz içeriğini ve müzikal yapısını çok iyi yansıtabilmiş bence.

4 Parçadan oluşan demonun ilk parçası kısa ambient bir intro olan Tecrit. Korku filmlerinin acayip soundrackleri tadında ama kullanan sample'lardaki cızırtılar bence rahatsız edici. Daha iyi seçilebilirmiş. Tecrit'i depresif, ölümcül 3 şarkı takip ediyor. Türkiye'de çok da fazla benzer örneği olmayan bir grup bence Sociopath. Depresif, suicidal black metal sevenlerin zevk alabileceği bir demo. Örnek vermek gerekirse bilindik gruplardan Shining, Silencer gibi grupları sevenler bunu da beğenecekler.

Sitemize ekledikleri bir şarkı üzerine merakla beklediğim bir demoydu, nitekim de hayal kırıklığına uğramadım, gayet başarılı bence.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 422 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions