SOCIOPATH ''Suicide Is Art'' (04.06.2007)


Self Release - 2007 - İstanbul

İstanbullu black metal grubu Sociopath'ın ilk demosu "Suicide Is Art"ın kritiğine "mükemmel bir kapak" diyerek başlamak istiyorum. Grubun söz içeriğini ve müzikal yapısını çok iyi yansıtabilmiş bence.

4 Parçadan oluşan demonun ilk parçası kısa ambient bir intro olan Tecrit. Korku filmlerinin acayip soundrackleri tadında ama kullanan sample'lardaki cızırtılar bence rahatsız edici. Daha iyi seçilebilirmiş. Tecrit'i depresif, ölümcül 3 şarkı takip ediyor. Türkiye'de çok da fazla benzer örneği olmayan bir grup bence Sociopath. Depresif, suicidal black metal sevenlerin zevk alabileceği bir demo. Örnek vermek gerekirse bilindik gruplardan Shining, Silencer gibi grupları sevenler bunu da beğenecekler.

Sitemize ekledikleri bir şarkı üzerine merakla beklediğim bir demoydu, nitekim de hayal kırıklığına uğramadım, gayet başarılı bence.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 459 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions