BRAIN DRILL''Apocalyptic Feasting '' (31.01.2008)


Metal Blade Records - ABD - 2008

Kan, gözyaşı, cesetler ve bilimum otopsi durumları. Hepsini bir araya toplarsak bir Brain Drill çıkar herhalde. Adındanda anlaşılacağı gibi beyin delmeye birebir bir albümden bahsedicem şimdi size sıkı durun.

Şimdi size desemki kaliforniya soundlu bir death grind grubu desem çoğunuz amanın o ne die dönüp bakabilirsiniz zira bu ne lan dedirtecek bir albüm. Zira Metal Blade bunu hep yapıyor ve Apocalyptic Feasting albümünü bize sunarak kulağımıza ve gönüllerimize hitap etmeye devam ediyor.

İçinde Disgorge dan tutunda Nile'a Necrophagist'e hatta Cannibal Corpse kadar bir çok öğeyi bir arada bulunduran ve şiddetle dikkate alınması gereken bir albüm. Özellikle teknik, kan kokan, kaliteli ve insanı yerinden kaldırıp atıcak bir albüm bulmak zordur nede olsa. Özellikle melodik ve teknik geçişler içeren albüm davul ataklarıylada inanılmaz cezbedici.

Yaklaşık 3 yıllık bir grup olmalarına rağmen ilk full-lenght lerini piyasaya çıkaran grup bence bunuda fazlasıyla hakketmiş. Grupta bir dönem Vital Remainse canlı performanslarında eşlik eden davulcu Marco Pitruzzella bulunmakta olup şiddetle önerip dinlemeniz gerektiğini belirtmekten kıvanç duyarım

9/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 437 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions