BRAIN DRILL''Apocalyptic Feasting '' (31.01.2008)


Metal Blade Records - ABD - 2008

Kan, gözyaşı, cesetler ve bilimum otopsi durumları. Hepsini bir araya toplarsak bir Brain Drill çıkar herhalde. Adındanda anlaşılacağı gibi beyin delmeye birebir bir albümden bahsedicem şimdi size sıkı durun.

Şimdi size desemki kaliforniya soundlu bir death grind grubu desem çoğunuz amanın o ne die dönüp bakabilirsiniz zira bu ne lan dedirtecek bir albüm. Zira Metal Blade bunu hep yapıyor ve Apocalyptic Feasting albümünü bize sunarak kulağımıza ve gönüllerimize hitap etmeye devam ediyor.

İçinde Disgorge dan tutunda Nile'a Necrophagist'e hatta Cannibal Corpse kadar bir çok öğeyi bir arada bulunduran ve şiddetle dikkate alınması gereken bir albüm. Özellikle teknik, kan kokan, kaliteli ve insanı yerinden kaldırıp atıcak bir albüm bulmak zordur nede olsa. Özellikle melodik ve teknik geçişler içeren albüm davul ataklarıylada inanılmaz cezbedici.

Yaklaşık 3 yıllık bir grup olmalarına rağmen ilk full-lenght lerini piyasaya çıkaran grup bence bunuda fazlasıyla hakketmiş. Grupta bir dönem Vital Remainse canlı performanslarında eşlik eden davulcu Marco Pitruzzella bulunmakta olup şiddetle önerip dinlemeniz gerektiğini belirtmekten kıvanç duyarım

9/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 462 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions