NASTY ''Aggression'' (07.03.2008)


Goodlife Records – 2008 - Belçika

Belçika dan çıkan grupların sayısını aklınızda tutanınız varmı bilmem ama bu adamlar kesinlikle akılda kalıcı bir sound a sahipler. Geçtiğimiz Şubat ayına albümleriyle iyi bir giriş yapan Nasty ayın en sıkı çalışmasına imzasını atmış bulunuyor.

Ailecenek sevdiğimiz ve özenle takip ettiğimiz hardcore tarzını ihtiva eden grup, sound unda hiç bir ferdakarlıktan ve melodiden kaçınmamış, içeriğinde death metal öğleri de barındıran, özellikle sıkı geçişler ve riffler le pit i azdıracak cinsten saldırganlık içeren bu albümü ortaya koymuş. Özellikle new york çete savaşlarına benzettiğim albümde giriş şarkısı One Voice cidden gümbür gümbür bir girişle sözlerimi haklı çıkarır cinsten. Ayrıca devamında gelen ve albümede adını veren Aggression adlı şarkı dinleyeni duvardan yapıştıracak cinsten bir şarkı aman dikkat diyim. Sözlerinde şiddet ve sosyal konulardan mümkün olduğunca bahseden grup sound uylada bunu desteklemekte. Fakat gelgelelim albüm aynı düzlemde devam etmiyor. Zira ilerleyen şarkılarda albüm kendini tekrarlamaya başlıyor ve şarkılar kendi içlerinde hızlı başlayıp yavaşlama gibi eğilimler gösteriyor buda tabi albümü kötü etkiliyor.

Kısaca tarz takipçileri üşenmeden edinebilirler albümü zira iyi bir çalışma olmuş ve mutlak dinlenmesi şart diye düşünüyorum. 2005 te kurulan grubun bu 2. full-lenght albümü olduğunda hatırlatır ve yeni albümleriyle dahada ilerlemelerini dilerim.

8/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 404 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions