THIRST''Blacklight'' (19.11.2008)


Thirst - Blacklight - Alles Stenar - 2008 - Polonya


Polonyalı Black Metal grubu Thirst aslında temelleri 92 yılına kadar uzanan bir grup,nedense çok fazla aktif bir müzikal kariyer sergiliyememişler..

Gelelim geçtiğimiz aylarda Alles Stenar tarafından piyasaya sürülen "Blacklight" albümüne, grubu daha önce dinlemeyen biri olarak kayıt kalitesi,enstruman kabiliyeti ve beste yapıları olarak Polonya'nın standart black metal piyasasından biraz daha farklı demek yanlış olmaz.

Grupta melodik black metal alt yapısı bulunuyor, çok fazla underground bir alt yapıya sahip değiller,o yüzden benim çok tercih edebileceğim bir Black Metal grubu olmayacaktır.


Özellikle Black Metal grupları şu klavyeden artık vazgeçmeliler,gerçekten çok itici geliyor.Grubun bu albümü Melodic Black Metal severler için biçilmiş kaftan,zira grup tekdüzelikten,underground duruştan ve çirkin soundtan uzak,buda majestik black metal sevenler için hiçte fena olmayan bir grup olduklarını belli ediyor.

Albümü genel olarak sevmedim, ama tarzı içerisinde başarılı bulabileceğim bir çalışma olmuş,7 parçadan ve toplam 41 dakika dan oluşmakta,özellikle beyendiğim bir parça yok.


6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 495 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions