STALWART ''Promo 2009'' (13.05.2009)


Rusçam ne kadar kötü olsa da bu grubu anlamak için Rusça’ya gerek yok. Zira Dostoyevski şehri Petersburg dan çıkmış Stalwart gayette tarzını güzel ihtiva eden gruplar arasına girmekte bu kaydıyla. Death Metalin Thrashle harmanlandığı bir tarza sahip olan grup, 99 kuruluşlu olmasına rağmen 2 full-lenght ve 1 Ep ye sahip.

Sound olarak çok temiz ve enstrümanların çok iyi kullanıldığı bir albüm olmakla birlikte şarkılarda bir obkadar gaz ve ataklarıyla göze çarpıyor. Onun dışında şarkılarda mümkün mertebe içinde core öğeleri gözlemlenmekte olup, bu durumun albüme daha gaz ve hareketli bir hava kattığı da söylenebilir.

Kısaca; Stalwart gözden kaçırılmaması gereken bir grup ve Kuzey komşularımız gerçekten bu işi başarmışlar. Tarzın severlerine mutlaka dinlemelerini tavsiye ederim.

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 389 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions