STALWART ''Promo 2009'' (13.05.2009)


Rusçam ne kadar kötü olsa da bu grubu anlamak için Rusça’ya gerek yok. Zira Dostoyevski şehri Petersburg dan çıkmış Stalwart gayette tarzını güzel ihtiva eden gruplar arasına girmekte bu kaydıyla. Death Metalin Thrashle harmanlandığı bir tarza sahip olan grup, 99 kuruluşlu olmasına rağmen 2 full-lenght ve 1 Ep ye sahip.

Sound olarak çok temiz ve enstrümanların çok iyi kullanıldığı bir albüm olmakla birlikte şarkılarda bir obkadar gaz ve ataklarıyla göze çarpıyor. Onun dışında şarkılarda mümkün mertebe içinde core öğeleri gözlemlenmekte olup, bu durumun albüme daha gaz ve hareketli bir hava kattığı da söylenebilir.

Kısaca; Stalwart gözden kaçırılmaması gereken bir grup ve Kuzey komşularımız gerçekten bu işi başarmışlar. Tarzın severlerine mutlaka dinlemelerini tavsiye ederim.

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 410 oy)


 
THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions