CSORNA ''Unholy Blood Ritual'' (14.06.2009)


Demo - 2009 - ABD

Amerikalı tek kişilik proje olduğunu düşündüğüm Csorna'nın ilk ürünü Unholy Blood Ritual geçtiğimiz aylarda kendi imkanlarıyla piyasaya sürüldü.Ayrıca nete de bedava yaymış....

Amerikalı Csorna ilk demosunu belki download a açtı fakat bence bu basılıp yayınlamayı hak eden başarıda bir çalışma, çünkü bir çok benzer gruplara neler neler basıyor firmalar, plaklar,kasetler vb. ,split çalışmada kullanabileceği 2 bestesi 1 cover ' ı bulunuyor bu demoda,11 dakika boyunca black metal in pisliğini akıtmayı başarıyor.

Malice ve Nourish the Proliferation isimli iki bestesi var ikiside 4.23 saniye sürüyor, buda ilginç bir ayrıntı olarak göze çarpıyor,tek düze beste yapısı tercih edilmiş,kirli bir vokal,çirkin bir kayıt ama herşey yerli yerinde (tam da istediğim gibi).

Von'dan Watain isimli parçayıda coverlamaları gayet güzel bir davranış,ustalara saygı olarak nitelendirilebilir,grubun myspace sayfasından parçalarına ulaşabilirsiniz.

www.myspace.com/csorna

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 443 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions