CSORNA ''Unholy Blood Ritual'' (14.06.2009)


Demo - 2009 - ABD

Amerikalı tek kişilik proje olduğunu düşündüğüm Csorna'nın ilk ürünü Unholy Blood Ritual geçtiğimiz aylarda kendi imkanlarıyla piyasaya sürüldü.Ayrıca nete de bedava yaymış....

Amerikalı Csorna ilk demosunu belki download a açtı fakat bence bu basılıp yayınlamayı hak eden başarıda bir çalışma, çünkü bir çok benzer gruplara neler neler basıyor firmalar, plaklar,kasetler vb. ,split çalışmada kullanabileceği 2 bestesi 1 cover ' ı bulunuyor bu demoda,11 dakika boyunca black metal in pisliğini akıtmayı başarıyor.

Malice ve Nourish the Proliferation isimli iki bestesi var ikiside 4.23 saniye sürüyor, buda ilginç bir ayrıntı olarak göze çarpıyor,tek düze beste yapısı tercih edilmiş,kirli bir vokal,çirkin bir kayıt ama herşey yerli yerinde (tam da istediğim gibi).

Von'dan Watain isimli parçayıda coverlamaları gayet güzel bir davranış,ustalara saygı olarak nitelendirilebilir,grubun myspace sayfasından parçalarına ulaşabilirsiniz.

www.myspace.com/csorna

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 471 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions