CUNTSCRAPE/DEATHFUCKINGCUNT ''Split Roast'' (13.10.2009)


Prime Cuts Music - 2009 - Avustralya

Cuntscrape ile açılışı yaptığımız split gerçekten eğlenceli olacağa benziyor :) Gore, seks, porno sözleri ve şarkı içerindeki sesleri ile, kısa kısa şarkıları ile çok eğlenceli bir grindcore grubu Cuntscrape. Çok üstün aman aman bir grup değil ama gerçekten çok eğlenceli, konsere gelsinler önce hep beraber içelim sarhoş olalım sonra sahneye çıksınlar, samimi, yalap şalap bir konser olsun grubu. Albümün ilk 11 şarkısı Cuntscrape'e ait ama şarkılar hep 1-2 dakikalık.

DeathFuckingCunt ise yine grindcore beklerken daha grindcore ile beraber daha çok brutal death metal öğeleri barındıran, daha ağır bir grup. Ama yine sözlere bakacak olursak seks ve gore bu grupta da hakim "hothorses.com" adlı şarkısından da anlaşılabileceği gibi :)

Müzikal açıdan çok büyük tatminkarlık sağlamamakla birlikte, eğlencenceli, kafadaki pası vura vura insanın boğazına döken bir split. Ben beğendim, tarzın dinleyicileri beğenecektir.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 466 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions