CUNTSCRAPE/DEATHFUCKINGCUNT ''Split Roast'' (13.10.2009)


Prime Cuts Music - 2009 - Avustralya

Cuntscrape ile açılışı yaptığımız split gerçekten eğlenceli olacağa benziyor :) Gore, seks, porno sözleri ve şarkı içerindeki sesleri ile, kısa kısa şarkıları ile çok eğlenceli bir grindcore grubu Cuntscrape. Çok üstün aman aman bir grup değil ama gerçekten çok eğlenceli, konsere gelsinler önce hep beraber içelim sarhoş olalım sonra sahneye çıksınlar, samimi, yalap şalap bir konser olsun grubu. Albümün ilk 11 şarkısı Cuntscrape'e ait ama şarkılar hep 1-2 dakikalık.

DeathFuckingCunt ise yine grindcore beklerken daha grindcore ile beraber daha çok brutal death metal öğeleri barındıran, daha ağır bir grup. Ama yine sözlere bakacak olursak seks ve gore bu grupta da hakim "hothorses.com" adlı şarkısından da anlaşılabileceği gibi :)

Müzikal açıdan çok büyük tatminkarlık sağlamamakla birlikte, eğlencenceli, kafadaki pası vura vura insanın boğazına döken bir split. Ben beğendim, tarzın dinleyicileri beğenecektir.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 509 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions