VEHEMENT ''All that's Behind'' (15.11.2009)


My Kingdom Music - 2009 - İtalya

Albümü bana ulaştıran şirketin tanıtımında grup hakkında killer thrash metal yazıyordu. Eyvah dedim yine eski usül thrash metalden kurtulamamış bir grup yine çıktı başımıza. Yanılmışım.

Tiz gitar tonlu thrash metal gazından sıyrılabilmiş gruplar hoşuma gidiyor artık, belki daha Slayer, Pantera tadında denebilir bu grup için. Her ne kadar Slayer ve Pantera'dan haz almasam da bu hoşuma gitti, daha modern teknikler kullanılmış çünkü, bunun yanı sıra heavy metal etkileri de mevcut. Bu prodüksiyonla ve bu sound'ta death metal bile yapılabilirdi. Thrash metalde daha modernize işler yapan grupları seviyorum, eskiye bağlı kalmak bir yana, müziği geliştirmek daha mantıklı oluyor bence. Bu şekilde thrash metalin eskiyip ölmesinden ziyade daha güne uygun şekilde yaşamasını sağlayan gruplardan biri Vehement, albüm de gerçekten dinlemeye değer olmuş, eski usül sevenlerin de hoşuna gidecek.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 379 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions