VEHEMENT ''All that's Behind'' (15.11.2009)


My Kingdom Music - 2009 - İtalya

Albümü bana ulaştıran şirketin tanıtımında grup hakkında killer thrash metal yazıyordu. Eyvah dedim yine eski usül thrash metalden kurtulamamış bir grup yine çıktı başımıza. Yanılmışım.

Tiz gitar tonlu thrash metal gazından sıyrılabilmiş gruplar hoşuma gidiyor artık, belki daha Slayer, Pantera tadında denebilir bu grup için. Her ne kadar Slayer ve Pantera'dan haz almasam da bu hoşuma gitti, daha modern teknikler kullanılmış çünkü, bunun yanı sıra heavy metal etkileri de mevcut. Bu prodüksiyonla ve bu sound'ta death metal bile yapılabilirdi. Thrash metalde daha modernize işler yapan grupları seviyorum, eskiye bağlı kalmak bir yana, müziği geliştirmek daha mantıklı oluyor bence. Bu şekilde thrash metalin eskiyip ölmesinden ziyade daha güne uygun şekilde yaşamasını sağlayan gruplardan biri Vehement, albüm de gerçekten dinlemeye değer olmuş, eski usül sevenlerin de hoşuna gidecek.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 406 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions