INFEST ''Moshroom'' (20.11.2009)


Metal Age Productions - 2009 - Fransa

Fransız grup Infest 2003 yılında kuruldu, 2005'te çıkan bir demo ve 2007'de çıkan "Feel the Rage" isimli bir albüm sonrasında bu yıl içerisinde "Moshroom" 'u çıkardı. Önceki albümü dinlemedim ama bu albüm bana ulaştığı için mutluyum.

Moshroom ne kadar güzel bir albüm ismi olmuş demeden geçemiyorum :) Albüm kapağı, seçilen renkler vs. her şey bu tarz bir albüm için ideal. Albüm 1-2 dakikalık 20 şarkıdan oluşuyor. Kaliteli bir kayıt ve prodüksüyona sahip, sağlam ve sert bir soundu var. Grindcore gruplarına sergilenen önyargıyı yıkabilecek tatta, kesinlikle leş değil.

Albümde grindcore, crust ve bir miktar death metal hakim, bazen mid-tempo riffler, davullarda bolca blast beat ve d-beat mevcut. Felaket gibi şarkılar, scream, guttural ve bazı şarkılarda crust vokalleri barındırıyor.

Albüm üst raflarda, sevdiğim, çıkarıp çıkarıp dinleyeceğim albümler arasında yerini aldı, Nasum, Terrorizer, Rotten Sound gibi grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented

 
1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions