INFEST ''Moshroom'' (20.11.2009)


Metal Age Productions - 2009 - Fransa

Fransız grup Infest 2003 yılında kuruldu, 2005'te çıkan bir demo ve 2007'de çıkan "Feel the Rage" isimli bir albüm sonrasında bu yıl içerisinde "Moshroom" 'u çıkardı. Önceki albümü dinlemedim ama bu albüm bana ulaştığı için mutluyum.

Moshroom ne kadar güzel bir albüm ismi olmuş demeden geçemiyorum :) Albüm kapağı, seçilen renkler vs. her şey bu tarz bir albüm için ideal. Albüm 1-2 dakikalık 20 şarkıdan oluşuyor. Kaliteli bir kayıt ve prodüksüyona sahip, sağlam ve sert bir soundu var. Grindcore gruplarına sergilenen önyargıyı yıkabilecek tatta, kesinlikle leş değil.

Albümde grindcore, crust ve bir miktar death metal hakim, bazen mid-tempo riffler, davullarda bolca blast beat ve d-beat mevcut. Felaket gibi şarkılar, scream, guttural ve bazı şarkılarda crust vokalleri barındırıyor.

Albüm üst raflarda, sevdiğim, çıkarıp çıkarıp dinleyeceğim albümler arasında yerini aldı, Nasum, Terrorizer, Rotten Sound gibi grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 437 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions