PUTREVORE ''Morphed from Deadbreath'' (24.11.2009)


Xtreem Music - 2008 - İspanya

İspanyol death metal grubu Putrevore her ne kadar yeni bir grup gibi görünse de köklü death metal canileri Dave Rotten (Avulsed, Christ Denied) ve Rogga Johansson (Paganizer, Ribspreader)'ın bir araya gelerek başladıkları bir proje ve bu da grubun ilk ürünü. Bu albümde Old School Death Metal ile yola koyulan Dave ve Rogga yine diğer gruplardan hayranı olan insanlar için güzel bir şeyler üretmiş.

Gitar tonları biraz daha kirli, gitar riffleri, davul ritmleri daha eski usül death metal gruplarınınki gibi, sanki kayıt 15 öncesinden kalma eski bir gruba ait gibi. Vokaller içinse Türkiye'de bir çok hayranı bulunan Avulsed'ın brutal vokallerini anlatmaya gerek yok sanırım. Dinlediğim gruplar arasından benzer olarak Incantation'ı verebilirim. Eski usül death metale bağlı dinleyicinin zevkine hitap edebilecek bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 412 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions