IWRESTLEDABEARONCE ''It's All Happening'' (30.11.2009)


Century Media - 2009 - ABD

Iwrestledabearonce adından da anlaşılacağı gibi biraz sıradışı bir grup.2007 yılında çıkardıkları Ep'den sonra şimdi de It's all happening adlı albümleriyle karşımızdalar ve daha da karşımızda olacağa benziyorlar.

Grubun belirli bir tarzı olmadığını öncelikle belirtelim. Deathcore önceliğini taşıyan bu albümlerinde ise çeşitli soundlar elde etmek mümkün.
Country,jazz ve hatta poprock öğeleri taşıyan eğlenceli ve coşkulu bir kaosu anlatan, zaman zaman durgunlaşan zaman zaman da kuduran, kudurtan bir albüm. Tabii vokalin bayan olmasına da dikkat çekmek istiyorum. Brutalden clean'e geçip sakinleştirdikten sonra tekrar coşturmaya devam ederek sizi farklı duygular içerisine sokuyorlar. Esprili ve pek alışılageldik sözler içermeyen bu albümle gerçekten eğleneceğinize garanti verebilirim.

''Tastes like Kevin Bacon'', ''I'm cold and there are wolves after me'', ''The cat's pajamas'' ve ''Danger In The Manger'' ruh halinizin sapıtmasına neden olabilir, şaşırabilirsiniz, ilk etapta kötü tepkiler verebilirsiniz, ama önyargılarınızı kaldırdığınız anda albüme karşı bir sempati duymaya başlayacaksınız. Cidden alıştığımız soundların çok dışında bir yapıt.

9/10

Yazar: Cassiopeia

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions