EXQUISITE PUS ''Dead [Forgotten]'' (03.12.2009)


Xtreem Music - 2009 - İspanya

2002'de kurulan İspanyol grup Exquisite Pus, bir E.P. ve split sonrası ilk albümü "Dead [Forgotten]"ı 2009 yılı içerisinde çıkardı. İspanya'nın bu tarz işlerde cidden başarılı olduğunu başladığını düşünmeye başladım.

Cannibal Corpse'un Bloodthirst zamanlarındaki tatta, soundta keyif alacak derecede death metalin balyoz soundunu kafamıza vuran bir albüm. Patır kütür bir albüm değil, yer yer biraz slam hatta. Brutal ve groovy, yer yer çift vokalle birlikte scream vokalleri, üf! dedirten gutturallar... Vokalini çok sevdim! Death metal için istediğim, hasta olduğum sound, gitar ve davul tonları. Death metalin şiddetini hissedilebilir derecede yaşatan, eski usule bağlı riffler ve bazen grindcore eğlencesi! Kafanız kopana kadar, ölene kadar gore! Gel abi şurası kalmış, biraz da buradan kes! Of çok beğendim buna bir bira daha içerim, tavsiye ediyorum, dinlemeniz lazım.

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 384 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions