SKULL OF DOOM ''Execution'' (24.12.2009)


Self Released - 2009 - İstanbul

İstanbullu grup SKULL OF DOOM'un ilk kaydı olan "Execution", internetten indirilebilir şekilde dinleyiciye sunuldu. Önümüzdeki günlerde de basılıp satışa sunulacak. Tanıtım için kayıt ve prodüksiyon olarak çok zayıf olmuş. Hücum olarak kaydedildiği için bazen gitarlarda ve vokallerde ses patlamaları var.

EP'de; bilindik death metal ve grind davulları, gitarlarda death metal ve aksak grind riffleri mevcut. Gore ve sapık sözler içeren şarkılarda, yer yer guttural yer yer groove ve scream vokaller bulunuyor. Bu kayıtta "Sadistic Night" en çok hoşuma giden şarkı, intro sonrası girişi de pek lezzetli olmuş, kayıt olarak da EP'deki en temiz şarkı bu zaten.

Türkiye'de böyle grupların olması beni mutlu ediyor ve sonuna kadar destek vermekten kaçınmıyorum. Grup daha çok yeni, bir sonrakinde daha iyi bir kayıt ve daha fazla üzerinde çalışılmış bir albüm bekliyorum, yapabilecek bir grup.

6/10

EP'yi indirmek için tıklayın.

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 450 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions