SKULL OF DOOM ''Execution'' (24.12.2009)


Self Released - 2009 - İstanbul

İstanbullu grup SKULL OF DOOM'un ilk kaydı olan "Execution", internetten indirilebilir şekilde dinleyiciye sunuldu. Önümüzdeki günlerde de basılıp satışa sunulacak. Tanıtım için kayıt ve prodüksiyon olarak çok zayıf olmuş. Hücum olarak kaydedildiği için bazen gitarlarda ve vokallerde ses patlamaları var.

EP'de; bilindik death metal ve grind davulları, gitarlarda death metal ve aksak grind riffleri mevcut. Gore ve sapık sözler içeren şarkılarda, yer yer guttural yer yer groove ve scream vokaller bulunuyor. Bu kayıtta "Sadistic Night" en çok hoşuma giden şarkı, intro sonrası girişi de pek lezzetli olmuş, kayıt olarak da EP'deki en temiz şarkı bu zaten.

Türkiye'de böyle grupların olması beni mutlu ediyor ve sonuna kadar destek vermekten kaçınmıyorum. Grup daha çok yeni, bir sonrakinde daha iyi bir kayıt ve daha fazla üzerinde çalışılmış bir albüm bekliyorum, yapabilecek bir grup.

6/10

EP'yi indirmek için tıklayın.

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 406 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions