BLEEDING FIST ''Bestial Kruzifix666ion'' (24.12.2009)


Moribund Records - 2009 - Slovenya

Slovenyalı grubun 2. albümü olan bestial kruzifix666ion Moribund records etiketiyle piyasaya sürülmüş fakat yıllar evvel ben bu arkadaşları dinlediğimde böyle bir grup değildi,sanırım birileri leş black metal işleri bu ara revaçta birde bunu deneyin demiş olmalı...

Bunlarda klasik leş olmaya çalışan black metalci topluluklar gibi anlamsız şarkı isimleri,başarısız bir imaj ile piyasaya bu albümü sürdüler,sound olarak tiz ama kısmen temiz bir kayıdı tercih etmişler,bence vokalin sesi black metal'e hiç uymuyor,zaten efektleri çok fazla açarak bunu belli etmişler.

Albüm oysaki Morbid Psychotic Distortion part 1 ile oldukça güzel açılıyor ,bu parçanın ayrıca part 2 si de 7. sıradaki parça oluyor, bu 2 parça gayet başarılı ama diğer parçalar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim gereksiz melodiler,hızlanmaya çalışmalar bulunuyor..

Uzun lafın kısası grup idare eder seviyede,son dönemde iyice yaygınlaşan leş black metal tarzının bir temsilcisi,daha klasik bir kapak kullanamazlardı!Dinlemeye değer ama bir göz atın,ne dersiniz?

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 437 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions