BLEEDING FIST ''Bestial Kruzifix666ion'' (24.12.2009)


Moribund Records - 2009 - Slovenya

Slovenyalı grubun 2. albümü olan bestial kruzifix666ion Moribund records etiketiyle piyasaya sürülmüş fakat yıllar evvel ben bu arkadaşları dinlediğimde böyle bir grup değildi,sanırım birileri leş black metal işleri bu ara revaçta birde bunu deneyin demiş olmalı...

Bunlarda klasik leş olmaya çalışan black metalci topluluklar gibi anlamsız şarkı isimleri,başarısız bir imaj ile piyasaya bu albümü sürdüler,sound olarak tiz ama kısmen temiz bir kayıdı tercih etmişler,bence vokalin sesi black metal'e hiç uymuyor,zaten efektleri çok fazla açarak bunu belli etmişler.

Albüm oysaki Morbid Psychotic Distortion part 1 ile oldukça güzel açılıyor ,bu parçanın ayrıca part 2 si de 7. sıradaki parça oluyor, bu 2 parça gayet başarılı ama diğer parçalar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim gereksiz melodiler,hızlanmaya çalışmalar bulunuyor..

Uzun lafın kısası grup idare eder seviyede,son dönemde iyice yaygınlaşan leş black metal tarzının bir temsilcisi,daha klasik bir kapak kullanamazlardı!Dinlemeye değer ama bir göz atın,ne dersiniz?

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 399 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions