SUICIDAL ANGELS ''Sanctify the Darkness'' (21.01.2010)


Nuclear Blast Records - 2009 - Yunanistan

Yunan grupları hepimiz az çok biliriz, buraya gelip giderler, internetin yaygınlaşmasıyla çoğunu dinleriz, dinlediğim gruplar arasında gazlı thrash yapan hiç bir grup yoktu (Rotting Christ'ın Kreator coverlarını saymazsak), Suicidal Angels gayet başarılı Alman soslu hararetli thrash metal icra etmekteler.

Nuclear Blast gibi bir firmadan piyasaya çıkan albüm hareketli, agresif, melodik ve hızlı yapısıyla dikkat çekiyor, vokal daha hırçın olabilirdi biraz zayıf kalmış ,ama grubun müziğe hakim olduğunu söylemeden geçemem.

Kasım ayında raflardaki yerini alan bu albümde 11 parça bulunuyor. Ortalama 3 buçuk dakikalık bu parçalar tam ideal uzunlukta insanı sıkmıyor. Genel geçer şarkı sözleri var, öyle siyasi ya da epik bir şeyler anlattıklarını düşünmüyorum.Uzun lafın kısası ne kusursuz ne de çok kötü bir albüm, orta karar, tüm parçalar birbirine çok benziyor, yapıları aynı, orta tempo üzeri bir hız, dur kalkları bol, güzel sololar var, thrash metal olarak iyi bir albüm, ama genel metal kıstaslarına göre zayıf bulduğumu belirtmeden edemeyeceğim. Albüm kapağı da çok güzel olmuş, Azrail e benzettim ben black metal kapaklarını anımsattı bana,grubun pek alakası yok aslında yinede çok başarılı.

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 473 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions