SUICIDAL ANGELS ''Sanctify the Darkness'' (21.01.2010)


Nuclear Blast Records - 2009 - Yunanistan

Yunan grupları hepimiz az çok biliriz, buraya gelip giderler, internetin yaygınlaşmasıyla çoğunu dinleriz, dinlediğim gruplar arasında gazlı thrash yapan hiç bir grup yoktu (Rotting Christ'ın Kreator coverlarını saymazsak), Suicidal Angels gayet başarılı Alman soslu hararetli thrash metal icra etmekteler.

Nuclear Blast gibi bir firmadan piyasaya çıkan albüm hareketli, agresif, melodik ve hızlı yapısıyla dikkat çekiyor, vokal daha hırçın olabilirdi biraz zayıf kalmış ,ama grubun müziğe hakim olduğunu söylemeden geçemem.

Kasım ayında raflardaki yerini alan bu albümde 11 parça bulunuyor. Ortalama 3 buçuk dakikalık bu parçalar tam ideal uzunlukta insanı sıkmıyor. Genel geçer şarkı sözleri var, öyle siyasi ya da epik bir şeyler anlattıklarını düşünmüyorum.Uzun lafın kısası ne kusursuz ne de çok kötü bir albüm, orta karar, tüm parçalar birbirine çok benziyor, yapıları aynı, orta tempo üzeri bir hız, dur kalkları bol, güzel sololar var, thrash metal olarak iyi bir albüm, ama genel metal kıstaslarına göre zayıf bulduğumu belirtmeden edemeyeceğim. Albüm kapağı da çok güzel olmuş, Azrail e benzettim ben black metal kapaklarını anımsattı bana,grubun pek alakası yok aslında yinede çok başarılı.

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 435 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions