MISERATION ''The Mirroring Shadow'' (22.01.2010)


Lifeforce Records - 2009 - İsveç

Miseration çok eski bir grup sayılmaz, 2006 yılında kurulmuş ve 2. albümünü geçtiğimiz Kasım ayında çıkarmış. Amerikan tarzı teknik ve brutal death metal icra ediyor grup ama yine de bazı şarkılarda Avrupa death metali ve İskandinav etkileri seziliyor.

Çekiç gibi bir sound ve hırçın parçalayıcı gitar rifflerinin yanı sıra yer yer melodik şeyler olsa da yeterince sert, ölümcül death metal davulları ve tadından yenmeyen bir albüm olmuş. Grubun tarzı için Nile, Hate Eternal gibi gruplar örnek verilebilir. Şık albüm kapağı ile raflarda yerini alması gereken soğuk kanlı bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 458 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions