MISERATION ''The Mirroring Shadow'' (22.01.2010)


Lifeforce Records - 2009 - İsveç

Miseration çok eski bir grup sayılmaz, 2006 yılında kurulmuş ve 2. albümünü geçtiğimiz Kasım ayında çıkarmış. Amerikan tarzı teknik ve brutal death metal icra ediyor grup ama yine de bazı şarkılarda Avrupa death metali ve İskandinav etkileri seziliyor.

Çekiç gibi bir sound ve hırçın parçalayıcı gitar rifflerinin yanı sıra yer yer melodik şeyler olsa da yeterince sert, ölümcül death metal davulları ve tadından yenmeyen bir albüm olmuş. Grubun tarzı için Nile, Hate Eternal gibi gruplar örnek verilebilir. Şık albüm kapağı ile raflarda yerini alması gereken soğuk kanlı bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 487 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions