LAMENTS OF SILENCE ''Restart Your Mind'' (22.01.2010)


My Kingdom Music - 2010 - İspanya

İspanyol grup Laments of Silence 1995 yılında kurulmuş, fazla üretken bir grup değil yada imkansızlıkların gruplarından sanırım. Bir demo ve EP sonrası ilk albümü olan bu albümü Şubat ayında yayınlayacak.

Grubun sound'una bakılacak olursa death metal kadar sert fakat müzikte kullanılan klavyeler olsun, brutal vokallerin yanı sıra kullanılan clean vokaller olsun beni gothic metal demeye itiyor, keza beste yapısı da öyle. Şimdilerde modern death yada avantgarde death metal vs. isimler de takılıyor böyle şeylere. Bana sorulacak olursa death metal demeyi pek tercih etmiyorum, bunun yanı sıra gothic metalden biraz fazlası, umarım haksızlık etmiyorumdur.

Bu tarzda fazla grup dinlemediğimden örnek verecek net bir isim bulamıyorum, benzerleri ile pek örtüştüremediğim için yanlış anlaşılmalar olmasını istemiyorum. Belki bir dönem Crematory'sine benzetilebilir. Sonuç olarak güzel bir albüm olmuş, dinlemeye değer.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 434 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions