MOURNFUL CONGREGATION ''The June Frost'' (01.02.2010)


Weird Truth Productions - 2009 - Avustralya

Grup funeral doom metal yapıyor. Davuldan,gitardan vs uzun uzun bahsetmeye gerek yok.

Davullar her funeral doom grubunda olduğu gibi çok ağır ağır ilerliyor. Gitarlar gayet boğuk sesli ve uzun uzadıya çalıyor. Müzik aşırı yavaş bir şekilde ilerliyor. Karanlık ve depresif bir hava hakim.

Vokalist brutal vokal dediğimiz işi yapıyor. Lakin daha bir karanlık daha bir leş şekilde yapıyor. Şarkıların karanlık havasına brutal vokaliyle daha çok karanlık katıyor.

Grubun söz teması tahmin edilebileceği gibi Despair, Desolation, Depression gibi konulardan oluşuyor.

Albüm kapağı sade olmuş. Bembeyaz bir rengin üstüne sağ alt tarafa siyah bir karalama yapılmış. Depresif havalar içeren bir gruptan çokta farklı bir şey beklenemezdi zaten.

Müzik,vokal,karanlık hava göz önüne alındığında gayet depresif bir hava olmuş diyerek 10 üzerinden 7'i hak ediyorlar diyorum.

7/10

Yazar: thegutturalbender
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 475 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions