MOURNFUL CONGREGATION ''The June Frost'' (01.02.2010)


Weird Truth Productions - 2009 - Avustralya

Grup funeral doom metal yapıyor. Davuldan,gitardan vs uzun uzun bahsetmeye gerek yok.

Davullar her funeral doom grubunda olduğu gibi çok ağır ağır ilerliyor. Gitarlar gayet boğuk sesli ve uzun uzadıya çalıyor. Müzik aşırı yavaş bir şekilde ilerliyor. Karanlık ve depresif bir hava hakim.

Vokalist brutal vokal dediğimiz işi yapıyor. Lakin daha bir karanlık daha bir leş şekilde yapıyor. Şarkıların karanlık havasına brutal vokaliyle daha çok karanlık katıyor.

Grubun söz teması tahmin edilebileceği gibi Despair, Desolation, Depression gibi konulardan oluşuyor.

Albüm kapağı sade olmuş. Bembeyaz bir rengin üstüne sağ alt tarafa siyah bir karalama yapılmış. Depresif havalar içeren bir gruptan çokta farklı bir şey beklenemezdi zaten.

Müzik,vokal,karanlık hava göz önüne alındığında gayet depresif bir hava olmuş diyerek 10 üzerinden 7'i hak ediyorlar diyorum.

7/10

Yazar: thegutturalbender
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 448 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions