PERSEVERANCE ''Unperceived'' (02.02.2010)


Self Released - 2009 - Ankara

2007 yılında kurulan Ankaralı grubun ilk ürünü olan albüm, Ankara'daki Stüdyo Raven'da kaydedilmiş. Türkiye standartlarında pek çok demoya göre iyi bir kayıt kalitesi ve prodüksiyona sahip. Hatta demo için yeterli bile denebilir belki. Tarz gereği daha kaliteli işlere ihtiyaç duyulabilir.

Grubun tarzı progresif death metal olarak nitelendirilebilir. Kısmen melodik death metal etkileri de mevcut müzikte fakat progresif kısmı daha baskın bir müzik icra etmişler.

Death metalde biraz daha agresiflikten yanayım, scream ve brutal vokal bunu kısmen sağlıyor fakat gitar riffleri biraz daha yırtıcı, davullarda da biraz daha bol blast-beatli olsa daha fazla death metal havasına büründürülebilirdi.

Grubun tarzı Death grubunun son zamanlarında yaptığı müziğe benzetilebilir. Bu tarzı sevenlerin hoşuna gidebilecek bir albüm. Çok fazla reklamı yapılmadı, bunu takiben gruptan çok daha iyi işler geldiğinin haberlerini aldım, bekleyiniz..
Not: Kapak resminin de bir sonrakinde daha iyi olacağını umuyorum.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 447 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions