PERSEVERANCE ''Unperceived'' (02.02.2010)


Self Released - 2009 - Ankara

2007 yılında kurulan Ankaralı grubun ilk ürünü olan albüm, Ankara'daki Stüdyo Raven'da kaydedilmiş. Türkiye standartlarında pek çok demoya göre iyi bir kayıt kalitesi ve prodüksiyona sahip. Hatta demo için yeterli bile denebilir belki. Tarz gereği daha kaliteli işlere ihtiyaç duyulabilir.

Grubun tarzı progresif death metal olarak nitelendirilebilir. Kısmen melodik death metal etkileri de mevcut müzikte fakat progresif kısmı daha baskın bir müzik icra etmişler.

Death metalde biraz daha agresiflikten yanayım, scream ve brutal vokal bunu kısmen sağlıyor fakat gitar riffleri biraz daha yırtıcı, davullarda da biraz daha bol blast-beatli olsa daha fazla death metal havasına büründürülebilirdi.

Grubun tarzı Death grubunun son zamanlarında yaptığı müziğe benzetilebilir. Bu tarzı sevenlerin hoşuna gidebilecek bir albüm. Çok fazla reklamı yapılmadı, bunu takiben gruptan çok daha iyi işler geldiğinin haberlerini aldım, bekleyiniz..
Not: Kapak resminin de bir sonrakinde daha iyi olacağını umuyorum.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 465 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions