NEPTUNE ''Acts of Supremacy'' (02.02.2010)


Noisehead Records - 2008 - İtalya

Neptune İtalya'dan yeni yeni sesini duyuran bir grup. 1999 yılında kurulmuş ve bir ile demo bir albüm sonrası "Acts of Supremacy" isimli albümünü çıkarmışlar.

Clean ve scream vokaller her ne kadar bir miktar metalcore tadı verse de grubun tarzı melodik death metal. Kullanılan gitar soloları ve grubun tekniği gayet iyi. Lezzetli bir müzik ortaya koymuşlar, bu tarz işlerde bu tabiri kullanabiliyorum ancak.

Genelde iyi eleştiriler alan albüm iyi bir prodüksiyon ve sound'a sahip. Daha ünlü benzerleri ile müzikal açıdan aralarında fark yok. Eski Soilwork ve In Flames tadında. Sadece albüm kapağını beğenmedim, bunun dışında her şey yerinde ve kaliteli bir iş olmuş. Melodik death metal severlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 427 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions