NEPTUNE ''Acts of Supremacy'' (02.02.2010)


Noisehead Records - 2008 - İtalya

Neptune İtalya'dan yeni yeni sesini duyuran bir grup. 1999 yılında kurulmuş ve bir ile demo bir albüm sonrası "Acts of Supremacy" isimli albümünü çıkarmışlar.

Clean ve scream vokaller her ne kadar bir miktar metalcore tadı verse de grubun tarzı melodik death metal. Kullanılan gitar soloları ve grubun tekniği gayet iyi. Lezzetli bir müzik ortaya koymuşlar, bu tarz işlerde bu tabiri kullanabiliyorum ancak.

Genelde iyi eleştiriler alan albüm iyi bir prodüksiyon ve sound'a sahip. Daha ünlü benzerleri ile müzikal açıdan aralarında fark yok. Eski Soilwork ve In Flames tadında. Sadece albüm kapağını beğenmedim, bunun dışında her şey yerinde ve kaliteli bir iş olmuş. Melodik death metal severlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 454 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions