INFESTED ''1000 Doors'' (11.02.2010)


Permeated Records - 2009 - Almanya

2000 yılında kurulan Alman grup, birkaç demo sonrası çıkardığı 2. albümü "1000 Doors" sonrası dağılmış, üzücü bir haber böyle bir albüm sonrasında.

Şeytani brutal ve derin guttural vokalleri, dinmek bilmeyen bir temposu var albümün. Grindvari ve teknik gitar riffleri, şarkıların bazı yerlerinde kullanılan slam riffler, ziyafete büyük lezzet. Bunun yanısıra bol blast-beatli davullarla brutal death metalin şiddeti ve kan kokusunu burnunuzda hissedebilirsiniz.Değişik deneysel şeyler de bulunuyor bazı şarkılarda, örneğin son şarkı "Sane Asylum" eğlenceli olmuş.

Grubun internette diğer sitelerden aldığı eleştrilere göz attım, gitarın distortion'ını ince bulan var, nesini ince buldu bilmiyorum, bence tarz için gayet yeterli ve uygun olmuş.

Şarkıların girişi ve çıkışlarında kullanılan seslerin albüme kattığı hava da işin içine girince, death metalin cinayet tadında eğlencesinden haz alanlar için tavsiye edebileceğim bir albüm.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 456 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions