INFESTED ''1000 Doors'' (11.02.2010)


Permeated Records - 2009 - Almanya

2000 yılında kurulan Alman grup, birkaç demo sonrası çıkardığı 2. albümü "1000 Doors" sonrası dağılmış, üzücü bir haber böyle bir albüm sonrasında.

Şeytani brutal ve derin guttural vokalleri, dinmek bilmeyen bir temposu var albümün. Grindvari ve teknik gitar riffleri, şarkıların bazı yerlerinde kullanılan slam riffler, ziyafete büyük lezzet. Bunun yanısıra bol blast-beatli davullarla brutal death metalin şiddeti ve kan kokusunu burnunuzda hissedebilirsiniz.Değişik deneysel şeyler de bulunuyor bazı şarkılarda, örneğin son şarkı "Sane Asylum" eğlenceli olmuş.

Grubun internette diğer sitelerden aldığı eleştrilere göz attım, gitarın distortion'ını ince bulan var, nesini ince buldu bilmiyorum, bence tarz için gayet yeterli ve uygun olmuş.

Şarkıların girişi ve çıkışlarında kullanılan seslerin albüme kattığı hava da işin içine girince, death metalin cinayet tadında eğlencesinden haz alanlar için tavsiye edebileceğim bir albüm.

7.5/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions