VOMIT THE SOUL ''Apostles of Inexpression'' (11.02.2010)


Unique Leader Records - 2009 - İtalya

Son dönemlerde elime gelen promo albümler sonrası "İtalya'da ne cevherler var..." diye laf etmeden kendimi alamıyorum. 1999 yılında kurulan grubun üçüncü albümü "Apostles of Inexpression". Amerikan tarzı brutal death metal icra eden bir çok grubun eline verebilecek bir grup.

Bu nasıl bir bas gitar tonu, bu ne kadar lezzetli bir teknik?!! Guttural vokaller, acımasız gitarlar ve ezici davullarla değişken trafikleri var şarkıların. Underground fakat düzgün grupların leş kayıtlarından ayıklayamadığımız parçalar Vomit the Soul'un bu albümünde ayıklanmış olarak sunulmuş önümüze.

Kemik gibi sert sound diyebileceğim bir prodüksiyona sahip albüm. Albüm kapağını da beğendim. Müzikte melodi aramayan, ruhsuz, gaddar bir şeyler isteyenlere tavsiye ederim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 418 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions