VOMIT THE SOUL ''Apostles of Inexpression'' (11.02.2010)


Unique Leader Records - 2009 - İtalya

Son dönemlerde elime gelen promo albümler sonrası "İtalya'da ne cevherler var..." diye laf etmeden kendimi alamıyorum. 1999 yılında kurulan grubun üçüncü albümü "Apostles of Inexpression". Amerikan tarzı brutal death metal icra eden bir çok grubun eline verebilecek bir grup.

Bu nasıl bir bas gitar tonu, bu ne kadar lezzetli bir teknik?!! Guttural vokaller, acımasız gitarlar ve ezici davullarla değişken trafikleri var şarkıların. Underground fakat düzgün grupların leş kayıtlarından ayıklayamadığımız parçalar Vomit the Soul'un bu albümünde ayıklanmış olarak sunulmuş önümüze.

Kemik gibi sert sound diyebileceğim bir prodüksiyona sahip albüm. Albüm kapağını da beğendim. Müzikte melodi aramayan, ruhsuz, gaddar bir şeyler isteyenlere tavsiye ederim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 441 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions