EMBRYONIC DEPRAVITY ''Constrained by the Miscarriage of Conquest'' (11.02.2010)


Permeated Records - 2009 - Birleşik Krallık

2007 yılında kurulan İngiliz grubun 2 demo ve bir split sonrasında çıkardığı ilk albüm "Constrained by the Miscarriage of Conquest", bir ilk albüm için prodüksiyon, sound ve beste yapısı olarak oldukça başarılı.

Modern teknik brutal death metale örnek gösterilebilecek bir albüm. Yine tüm enstrumanların teknik uyumununun verdiği hazdan dört köşe olmuş durumdayım. Ne dediği pek anlaşılmayan guttural vokal de kişisel tercihlerimde ön planda olduğu için buradan da benden puan alıyor albüm.

26 dakika ile yeterli gelmeyen 10 parçalık albümde, 4-5 parça daha olmasını isterdim. Disgorge (ABD), Devourment ve daha önce kritiğimde tavsiye ettiğim Kataplexia gibi grupların tadında bir şeyler dinlemek isteyenlere tavsiye ediyorum.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 477 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions