EMBRYONIC DEPRAVITY ''Constrained by the Miscarriage of Conquest'' (11.02.2010)


Permeated Records - 2009 - Birleşik Krallık

2007 yılında kurulan İngiliz grubun 2 demo ve bir split sonrasında çıkardığı ilk albüm "Constrained by the Miscarriage of Conquest", bir ilk albüm için prodüksiyon, sound ve beste yapısı olarak oldukça başarılı.

Modern teknik brutal death metale örnek gösterilebilecek bir albüm. Yine tüm enstrumanların teknik uyumununun verdiği hazdan dört köşe olmuş durumdayım. Ne dediği pek anlaşılmayan guttural vokal de kişisel tercihlerimde ön planda olduğu için buradan da benden puan alıyor albüm.

26 dakika ile yeterli gelmeyen 10 parçalık albümde, 4-5 parça daha olmasını isterdim. Disgorge (ABD), Devourment ve daha önce kritiğimde tavsiye ettiğim Kataplexia gibi grupların tadında bir şeyler dinlemek isteyenlere tavsiye ediyorum.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 489 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions