FUCK THE FACTS ''Unnamed EP'' (23.02.2010)


2010 - Kanada

Yine Fuck The Facts ve gene değişik bir albüm. Zira Tapoon un her yeni albümde aklından neler geçtiğini çözmek isterseniz, sanırım bestelere bakmanız yeterli. Zira bu EP de gördüklerim duyduklarım inanın evin içinde zıplayıp çarpacağım yeni duvarlar keşfetmeme sebep oldu. Zira Unnamed olarak isimlendirilen bu EP ilerde gelecek bomba albümün habercisi niteliğinde.

Şimdi şu ana kadarki FTF albümlerini bir gözden geçirin. Ulan neler duyduk neler gördük FTF den demişsinizdir mutlaka. İşte şimdi daha yeni şeyler duyma görme zamanı. Zira alabildiğine hızlı bir grindcore sound’u ve bir o kadarda değişken riffler ve ara sololar. Kısaca bir FTF albümünden ne bekliyorsanız fazlası burada. EP girişinden finaline kadar dinleyene çok şey katıyor ve duvardan duvara çarpıyor resmen. Bir tek ara geçiş şarkısı olan Time is a Dictator, biraz soluklanmamız ve bir şeyler içmemiz için mola mahiyetinde bize biraz zaman veriyor. Devamında gelen son 2 şarkı La Tete Hors de L'eau 2004 yılında Sergent Slaughter la beraber çıkarılan Overseas Conection split’inden, Doghead ise 2001 Mullet Fever albümünden alınıp yeniden kayıt edilerek Ep de yeniden hizmetimize sunulmuş durumda.

Kısaca EP de bunları duyan ben, FTF den, bu ve bunun ötesinde, daha uçuk kaçık ve dinleyenin enerjisini su gibi emecek bir albüm beklemekteyim. Umarım tadından yenmez bir albümle arşivlerimize girmekte geç kalmazlar.

7,5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 540 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions