LAPIS NIGER ''Fuckin' God Cult'' (26.02.2010)


Slava Satan Records - 2010 - İtalya

Bu promo bize yeni ulaştı ve grup İtalya'dan bir black metal grubu,tarz olarak düz ,katıksız,çiğ black metal yapan bir grup desem yalan olmaz. Ama bu tarzın son yıllarda uğradığı değişimlere bu grup henüz uğrayamamış, amatör çizgide ilerliyorlar, hızlı davullar, tiz gitarlar (ama sinek vızıltısı değil) çirkin ve hırçın bir vokal, grup 3 kişiden meydana geliyor.D aha önce Noctifer'den tanıdığımız elemanların sanırım bir yan projesi, ilk albümlerini 2005'te kayıt etmişler aradan geçen 5 yıldan sonra da bu albümü bizlere sundular.

Albümün parça isimleri gerçekten başarısız, İngilizce olarak çok kötü gözüküyor, sanki İtalyanca yazılıp sonradan İngilizceye çevirilmiş olabilir. Fuckin God Cult, The Dirty Cross, Human Sunset gibi manasız isimler var ama bu ismini yazdığım parçalarda albümün başarılı ve dinamik parçalarından bir kaçını oluşturuyor.

Black Metal'in saf-katıksız çizgisinden hoşlanan arkadaşlar bir göz atsın, fakat bu tarz ile alakam yok diyorsanız boşa vakit kaybetmeyin!

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 481 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions