LAPIS NIGER ''Fuckin' God Cult'' (26.02.2010)


Slava Satan Records - 2010 - İtalya

Bu promo bize yeni ulaştı ve grup İtalya'dan bir black metal grubu,tarz olarak düz ,katıksız,çiğ black metal yapan bir grup desem yalan olmaz. Ama bu tarzın son yıllarda uğradığı değişimlere bu grup henüz uğrayamamış, amatör çizgide ilerliyorlar, hızlı davullar, tiz gitarlar (ama sinek vızıltısı değil) çirkin ve hırçın bir vokal, grup 3 kişiden meydana geliyor.D aha önce Noctifer'den tanıdığımız elemanların sanırım bir yan projesi, ilk albümlerini 2005'te kayıt etmişler aradan geçen 5 yıldan sonra da bu albümü bizlere sundular.

Albümün parça isimleri gerçekten başarısız, İngilizce olarak çok kötü gözüküyor, sanki İtalyanca yazılıp sonradan İngilizceye çevirilmiş olabilir. Fuckin God Cult, The Dirty Cross, Human Sunset gibi manasız isimler var ama bu ismini yazdığım parçalarda albümün başarılı ve dinamik parçalarından bir kaçını oluşturuyor.

Black Metal'in saf-katıksız çizgisinden hoşlanan arkadaşlar bir göz atsın, fakat bu tarz ile alakam yok diyorsanız boşa vakit kaybetmeyin!

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 499 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions