MONUMENTAL TORMENT ''Oppression Submission'' (16.03.2010)


2010 - Rusya/ABD

Monumental Torment 2009 yılında kurulup 2010 yılında hemen bir EP ortaya koymuş. Grubun ilk ürünü olan EP tanıtım maksatlı grup tarafından kendi Myspace sayfalarından ve bir çok download sitesinden yayılmış durumda. Grup şu sıralar ilk albümü için çalışıyor.

İlk ürünler genelde düşük kalitede kayıt vb. sıkıntılar yaşar fakat bu EP'nin kaydı harika ve tarz için gerekli tüm gitar, davul tonları yerli yerinde.

Grup oldukça teknik, ultra hızlı death metal icra ediyor. Bir çok insan için oldukça fazla hızlı kaçabilecek derecede hızlı davullar, bol sweepli gitarlar mevcut şarkılarda.

10 dakikalık EP, bir mekanı basıp dağıtıp 10 dakika içinde her şeyi yıkıp geçmek gibi şiddetli bir şekilde girip çıkıyor hayatımıza. Yetmiyor baştan dinletiyor 2 defa daha, belki daha da fazla.

Bu EP'nin harika bir albümün habercisi olduğunu düşünüyorum, imkan varken internette aratıp indirin...

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 547 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions