CEPHALECTOMY ''An Epitaph To Tranquility'' (16.03.2010)


Discorporate Music - 2009 - Kanada

Kanadalı grup Cephalectomy 1997 yılında kurulmuş iki demo sonrası dört albüm yapmış ve dördüncü albümünü resmi sitesinden dinleyicilere sundu.

Ürpertici bir intro ile giriş yapan albümün death metalin bir çok türünün seveni tarafından dinlenebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Grup brutal death metal/grind icra ediyor, brutal, guttural vokallerle birlikte müzikte grindcore yanısıra progresif, teknik öğeler ve melodik, shred riffler mevcut.

Oldukça değişken tempoya sahip, yer yer slam olan şarkılarda bir çok death metal grubunda duymayı umduğum bass gitarları bu albümde duyabiliyorum, albümün soğuk nefesini ensemde hissetmek gibi.

Eğlenceli, kaliteli, dinlenebilirliği çok yüksek, favoriler arasında tutulabilecek bir albüm. Bu tarz bir çok tadı içerisinde barındıran grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 451 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions