CEPHALECTOMY ''An Epitaph To Tranquility'' (16.03.2010)


Discorporate Music - 2009 - Kanada

Kanadalı grup Cephalectomy 1997 yılında kurulmuş iki demo sonrası dört albüm yapmış ve dördüncü albümünü resmi sitesinden dinleyicilere sundu.

Ürpertici bir intro ile giriş yapan albümün death metalin bir çok türünün seveni tarafından dinlenebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Grup brutal death metal/grind icra ediyor, brutal, guttural vokallerle birlikte müzikte grindcore yanısıra progresif, teknik öğeler ve melodik, shred riffler mevcut.

Oldukça değişken tempoya sahip, yer yer slam olan şarkılarda bir çok death metal grubunda duymayı umduğum bass gitarları bu albümde duyabiliyorum, albümün soğuk nefesini ensemde hissetmek gibi.

Eğlenceli, kaliteli, dinlenebilirliği çok yüksek, favoriler arasında tutulabilecek bir albüm. Bu tarz bir çok tadı içerisinde barındıran grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 419 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions