SHOCK TROOPERS ''Blades and Rods'' (03.30.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Yine İtalya'ya çalışıyorum :) 2001 yılında kurulan grubun 2 demo sonrası ikinci albümü geçtiğimiz Şubat ayında Punishment 18 Records'tan çıktı, grubun bir şirketten çıkardığı ilk albüm bu. İlk olarak şirketin sitesinde albümün enteresan kapağı ile ilgimi çekmişti, şiddet içerse de çizimleri çok eğlenceli.

Metal Slug oyununun müziğini içeren bir intro ile eğlenceli bir giriş yapıyor albüm. Konsept olarak da bu şekilde devam ediyor. Kayıt ve prodüksiyon tarz için üst seviyede olmuş.

Toplumsal ve küfürlü sözlere sahip, Old school hardcore alt yapısı ile thrash metal karışımı bir müzik icra ediyor. Underground ruhunu koruyabilmiş, müziğinde kayıt teknolojisini modernize etmiş fakat hala eski usül müzik yapıyorlar. Bu adamları bir de sahnede izlemek gerek.

Underground ruha sahip, crossover, eski usül işleri sevenler temiz bir kayıt ile bu tarz bir şey istiyorsa albümü albüm kapağındaki şiddetle tavsiye ediyorum!

8/10

Yazar: Goremented

 
Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions