SHOCK TROOPERS ''Blades and Rods'' (03.30.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Yine İtalya'ya çalışıyorum :) 2001 yılında kurulan grubun 2 demo sonrası ikinci albümü geçtiğimiz Şubat ayında Punishment 18 Records'tan çıktı, grubun bir şirketten çıkardığı ilk albüm bu. İlk olarak şirketin sitesinde albümün enteresan kapağı ile ilgimi çekmişti, şiddet içerse de çizimleri çok eğlenceli.

Metal Slug oyununun müziğini içeren bir intro ile eğlenceli bir giriş yapıyor albüm. Konsept olarak da bu şekilde devam ediyor. Kayıt ve prodüksiyon tarz için üst seviyede olmuş.

Toplumsal ve küfürlü sözlere sahip, Old school hardcore alt yapısı ile thrash metal karışımı bir müzik icra ediyor. Underground ruhunu koruyabilmiş, müziğinde kayıt teknolojisini modernize etmiş fakat hala eski usül müzik yapıyorlar. Bu adamları bir de sahnede izlemek gerek.

Underground ruha sahip, crossover, eski usül işleri sevenler temiz bir kayıt ile bu tarz bir şey istiyorsa albümü albüm kapağındaki şiddetle tavsiye ediyorum!

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 463 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions