MÖRSER ''1st Class Suicide'' (03.30.2010)


Bastarized Recordings - 2010 - Almanya

Alman grup Mörser'ın 1996 yılından beri çıkardığı beşinci albüm olan "1st Class Suicide" son albümden yaklaşık 4 yıl sonra geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı.

Albümdeki şarkılar genel olarak hızlı ve bazen orta tempolu, değişken melodik riffleri olan bilindik grindcore, death metal karışımı şiddetli bir müzik icra ediliyor. Vokalistin scream yanısıra brutal vokal kullanması albümdeki vahşetin miktarını biraz daha arttırmış.

Albüm ismi ve kapak resmi ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor, kayıt ve prodüksiyona da edecek laf yok. Tarzın dinleyicisine tavsiye edebilirim.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 450 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions