MÖRSER ''1st Class Suicide'' (03.30.2010)


Bastarized Recordings - 2010 - Almanya

Alman grup Mörser'ın 1996 yılından beri çıkardığı beşinci albüm olan "1st Class Suicide" son albümden yaklaşık 4 yıl sonra geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı.

Albümdeki şarkılar genel olarak hızlı ve bazen orta tempolu, değişken melodik riffleri olan bilindik grindcore, death metal karışımı şiddetli bir müzik icra ediliyor. Vokalistin scream yanısıra brutal vokal kullanması albümdeki vahşetin miktarını biraz daha arttırmış.

Albüm ismi ve kapak resmi ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor, kayıt ve prodüksiyona da edecek laf yok. Tarzın dinleyicisine tavsiye edebilirim.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 469 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions