THE DESTINY PROGRAM ''Gathas'' (30.03.2010)


Bastarized Recordings - 2010 - Almanya

2007 yılında en son albümünü çıkaran Alman grup The Destinity Program 3 yıl sonrasında önümüzdeki Nisan ayı içerisinde yeni albümü Gathas'ı çıkaracak. Gathas grup elemanlarının ilk kez kendi kaydettikleri albüm ve Mix-mastering aşamasında bilindik bir isim olan Tue Madsen (HALFORD, BEHEMOTH, KATAKLYSM, THE HAUNTED) ile çalışmışlar.

Son zamanlarda oldukça popülerleşen modern metal denilen, biraz core etkili, melodik, duygusal parçalara sahip grup. Şarkıların bazı yerlerinde clean vokal kullanılmış fakat genel olarak şarkıların atmosferi gibi üzgün, ümitsiz bir scream vokal mevcut.

Albüm 56 dakika uzunluğunda ve toplam 15 şarkıdan oluşuyor. Sanıyorum ki uygun psikolojilerde dinlenebilecek bir albüm, uygun olmayınca bu tarz grupları dinlerken sıkılıyorum. Fakat benim sıkıldığım albümün kötü olduğu anlamına gelmiyor, daha sonra daha uygun psikolojilerde açıp dinleyebilirim, depresif bir şeyler arayanlara tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 463 oy)


 
FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions