THE DESTINY PROGRAM ''Gathas'' (30.03.2010)


Bastarized Recordings - 2010 - Almanya

2007 yılında en son albümünü çıkaran Alman grup The Destinity Program 3 yıl sonrasında önümüzdeki Nisan ayı içerisinde yeni albümü Gathas'ı çıkaracak. Gathas grup elemanlarının ilk kez kendi kaydettikleri albüm ve Mix-mastering aşamasında bilindik bir isim olan Tue Madsen (HALFORD, BEHEMOTH, KATAKLYSM, THE HAUNTED) ile çalışmışlar.

Son zamanlarda oldukça popülerleşen modern metal denilen, biraz core etkili, melodik, duygusal parçalara sahip grup. Şarkıların bazı yerlerinde clean vokal kullanılmış fakat genel olarak şarkıların atmosferi gibi üzgün, ümitsiz bir scream vokal mevcut.

Albüm 56 dakika uzunluğunda ve toplam 15 şarkıdan oluşuyor. Sanıyorum ki uygun psikolojilerde dinlenebilecek bir albüm, uygun olmayınca bu tarz grupları dinlerken sıkılıyorum. Fakat benim sıkıldığım albümün kötü olduğu anlamına gelmiyor, daha sonra daha uygun psikolojilerde açıp dinleyebilirim, depresif bir şeyler arayanlara tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 477 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions