ARKAYIC REVOLT ''Death's River'' (30.03.2010)


Punishment 18 Records - 2008 - Kanada

Arkayic Revolt 2008 yılında kurulmuş oldukça taze bir grup gibi görünüyor fakat tanıtımında yazana göre eski bir grubun devamıymış (Sanıyorum ki Lunacy), daha önceki grubun iyiye gitmediğini gören grup elemanları yeni bir isimle ve daha iyi bir şeyler yapma gazı ile Arkayic Revolt adı altında yeni bir şeyler yapmışlar. 2009 yılında ilk ürününü EP olarak veren grubun ilk albümü bu yıl çıktı.

Genel olarak bilindik thrash metal davul ritmleri, klasik soloları ve bilindik vokalleri, vokal efektleri ile eski usül thrash metali daha dolu bir sound ile icra ediyorlar. Testament, Exodus gibi grupların izinden gidiyorlar(mış).

Tarzı sürekli dinleyen kitle bu tarz işlere bayılıyor. Eminim ki thrash metali yol seçen, müziğin kökenine bağlı biri bu albümü övmekten bitiremez, albüm gayet güzel, ortaya oldukça kaliteli bir iş çıkarmışlar fakat biraz daha yenilikçi olmaları daha iyi olurdu.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 445 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions