ARKAYIC REVOLT ''Death's River'' (30.03.2010)


Punishment 18 Records - 2008 - Kanada

Arkayic Revolt 2008 yılında kurulmuş oldukça taze bir grup gibi görünüyor fakat tanıtımında yazana göre eski bir grubun devamıymış (Sanıyorum ki Lunacy), daha önceki grubun iyiye gitmediğini gören grup elemanları yeni bir isimle ve daha iyi bir şeyler yapma gazı ile Arkayic Revolt adı altında yeni bir şeyler yapmışlar. 2009 yılında ilk ürününü EP olarak veren grubun ilk albümü bu yıl çıktı.

Genel olarak bilindik thrash metal davul ritmleri, klasik soloları ve bilindik vokalleri, vokal efektleri ile eski usül thrash metali daha dolu bir sound ile icra ediyorlar. Testament, Exodus gibi grupların izinden gidiyorlar(mış).

Tarzı sürekli dinleyen kitle bu tarz işlere bayılıyor. Eminim ki thrash metali yol seçen, müziğin kökenine bağlı biri bu albümü övmekten bitiremez, albüm gayet güzel, ortaya oldukça kaliteli bir iş çıkarmışlar fakat biraz daha yenilikçi olmaları daha iyi olurdu.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 469 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions