GRIND INC. ''Lynch And Dissect'' (04.04.2010)


Bastardized Recordings - 2010 - Almanya

Alman grup Grind Inc.'in 4. albümü Mayıs ayında çıkacak, öncesinde Bastardized Recordings sayesinde ilk dinleyenlerden biri olma şansına eriştim.

Gitar ve davul tonları bilindik brutal death metal seyrinde, aradan duyulan katil bas gitar tonu da etkileyici. Vokal gırtlaktan old-school death metal vokaline daha yakın.

Brutal death metal ve kısmen Death/Grind karışımı bir müzik icra ediyor grup. Davul ne kadar hızlı olsa da, kazıyan, daha yavaş gitar riffleri kullanılmış, Söz temalarında işkence, gore gibi şeyler işleyen grubun şarkı sözü içeriğinin müziğin atmosferine yansımış olması hoşuma gitti.

Sonuç olarak grup, adına yakışır bir albüm ile bir kez daha piyasada, Kataklysm gibi grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 442 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions