GRIND INC. ''Lynch And Dissect'' (04.04.2010)


Bastardized Recordings - 2010 - Almanya

Alman grup Grind Inc.'in 4. albümü Mayıs ayında çıkacak, öncesinde Bastardized Recordings sayesinde ilk dinleyenlerden biri olma şansına eriştim.

Gitar ve davul tonları bilindik brutal death metal seyrinde, aradan duyulan katil bas gitar tonu da etkileyici. Vokal gırtlaktan old-school death metal vokaline daha yakın.

Brutal death metal ve kısmen Death/Grind karışımı bir müzik icra ediyor grup. Davul ne kadar hızlı olsa da, kazıyan, daha yavaş gitar riffleri kullanılmış, Söz temalarında işkence, gore gibi şeyler işleyen grubun şarkı sözü içeriğinin müziğin atmosferine yansımış olması hoşuma gitti.

Sonuç olarak grup, adına yakışır bir albüm ile bir kez daha piyasada, Kataklysm gibi grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions