GRIND INC. ''Lynch And Dissect'' (04.04.2010)


Bastardized Recordings - 2010 - Almanya

Alman grup Grind Inc.'in 4. albümü Mayıs ayında çıkacak, öncesinde Bastardized Recordings sayesinde ilk dinleyenlerden biri olma şansına eriştim.

Gitar ve davul tonları bilindik brutal death metal seyrinde, aradan duyulan katil bas gitar tonu da etkileyici. Vokal gırtlaktan old-school death metal vokaline daha yakın.

Brutal death metal ve kısmen Death/Grind karışımı bir müzik icra ediyor grup. Davul ne kadar hızlı olsa da, kazıyan, daha yavaş gitar riffleri kullanılmış, Söz temalarında işkence, gore gibi şeyler işleyen grubun şarkı sözü içeriğinin müziğin atmosferine yansımış olması hoşuma gitti.

Sonuç olarak grup, adına yakışır bir albüm ile bir kez daha piyasada, Kataklysm gibi grupları sevenlere tavsiye edebilirim.

8/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions