ALDAARON ''Nous Reviendrons Immortels'' (05.04.2010)


Paragon Records - 2010 - Fransa

Pagan black metal yapan gruplardan son zamanlarda elime gelen albümlerde Aldaaron gibi ilgimi çeken şeyler denk gelebiliyor. Bu tarzı sevmeye başladım sanırım. Fransız grup Aldaaron 2004 yılında kuruldu ve bir demonun ardından geçtiğimiz ay ilk albümü ile piyasaya merhaba dedi.

Epik ve depresif şarkılarda pagan black metali ve raw black metal karışımı bir yapı oluşturmuş grup. Melodik, orta tempolıu epik bölümlerden sonra hızlanıyor ve raw black metale bürünüyor tarz, şarkıların bazı yerlerinde gitarda kullanılan clean ton ve epik sololar güzel bir karışım ortaya çıkarmış. Normal bir black metal scream vokali yer yer kullanılan koro vokaller tarafından desteklenmiş.

Fransa'dan çıkan black metal grupları her zaman ilgimi çekmiştir ve yine beni yanıltmayacak bir sound söz konusu. Temiz bir kayıt ve gayet iyi bir prodüksiyon. iyi bir ilk albüm olmuş, tavsiye ediyorum.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 509 oy)


 
THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions