ALDAARON ''Nous Reviendrons Immortels'' (05.04.2010)


Paragon Records - 2010 - Fransa

Pagan black metal yapan gruplardan son zamanlarda elime gelen albümlerde Aldaaron gibi ilgimi çeken şeyler denk gelebiliyor. Bu tarzı sevmeye başladım sanırım. Fransız grup Aldaaron 2004 yılında kuruldu ve bir demonun ardından geçtiğimiz ay ilk albümü ile piyasaya merhaba dedi.

Epik ve depresif şarkılarda pagan black metali ve raw black metal karışımı bir yapı oluşturmuş grup. Melodik, orta tempolıu epik bölümlerden sonra hızlanıyor ve raw black metale bürünüyor tarz, şarkıların bazı yerlerinde gitarda kullanılan clean ton ve epik sololar güzel bir karışım ortaya çıkarmış. Normal bir black metal scream vokali yer yer kullanılan koro vokaller tarafından desteklenmiş.

Fransa'dan çıkan black metal grupları her zaman ilgimi çekmiştir ve yine beni yanıltmayacak bir sound söz konusu. Temiz bir kayıt ve gayet iyi bir prodüksiyon. iyi bir ilk albüm olmuş, tavsiye ediyorum.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 495 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions