ANUBIS ''Legacy Of Humanity'' (12.04.2010)


2010 - Brezilya

Brezilyalı Anubis grubunun ilk albümü olan Legacy of Humanity grubun kendi imkanlarıyla piyasadaki yerini almış,sanırım internette yayınlanıyor. Herhangi bir firma ismi ,mail order sitesi bulamadım. Grubumuz 1 demonun ardından 4 senelik ara vererek yeni albümlerini tamamlamışlar.Heavy/Thrash Metal yapıyorlar, fazla agresif ve hızlı değil,vokaller biraz kirli,müzikte zaman zaman groovy ritimlere de rastlanabilir ama bana daha çok TESTAMENT coverlıyolar havası verdi. Parça yapıları vs. çok fazla andırıyor,vokalde biraz farklılık var ondada Sepultura ilk dönemleri çağrışımlarına rastladım.

Müzikal olarak doyurucu bir albüm olmuş,kayıt kaliteli, ensturumana hakimler ama çok fazla dur kalk ve orta tempoda riff'ler bulunuyor.Buda hızlı,agresif,öfkeli müzik sevenler için eksi puan ama heavy metal sevenlere daha uygun diyebilirim.

Albümde hiç de yabana atılmayacak parçalar bulunmakta. School of Hate,The Last Act gibi, fakat grubun parça süreleri gereksiz uzun 8 dakika ,6 dakika vs. toplamda 62 dakikalık uzun bir albüm olmuş,bana mı tuhaf geliyor,sorun bendemi bilemiyorum ama bu kadar uzun parçalar gerçekten insanı sıkabiliyor,niye diyecek olursanız, örneğin 8 dakikalık bir thrash metal parçası içerisinde neredeyse 3 tane değişik parçayı dolduracak riff kullanıyorlar bu zaman zaman güzel olabiliyor fakat birde aynı nakaratı 4-5 hatta 6 kere tekrarlamaları yok mu ,gerçekten insanda derin yaralar açabiliyor.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 502 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions